info@naradionline.cz | Doprava
Přihlášení
EUR
menu

AKU křovinořez STX3800E, 38cm, 2,4-3mm struna,CARBON tubus,solo

Katalogové číslo: EGO STX3800
Značka: EGO power

Plně profesionální AKU křovinořez s variabilním ovládáním otáček a ovládacími řidítky určený pro plnohodnotnou práci s křovinořezem v místech kam se nedostane klasická travní sekačka. Trojzubý ocelový žací kotouč ve spojení s výkonným bezuhlíkovým elektromotorem činí z tohoto stroje opravdu účinnou zbraň pro spolehlivou likvidaci jakéhokoliv porostu. Při použití strunové vyžínací hlavy získáte výkonný strunový vyžínač. Nosný tubus je vyroben z karbonu, tudíž velmi lehký, pevný, ale pružnější a houževnatější než běžné hliníkové tubusy. Díky své nízké hmotnosti a náhonu strunové hlavy a žacího kotouče pomocí ocelové hřídele se jedná o mimořádně odolný stroj pro profesionály. Stroj je ideálním řešením pro likvidaci porostů v místech citlivých na hlučnost a spaliny ve výfukových plynech. Obloukové ovládací madlo umožňuje použití křovinořezu ve úzkých a stísněných místech a lépe se s ním manipuluje. Stroj lze použít ve spojení s oblíbenými travními nůžkami Rotocut RTX2300. Křovinořez je dodáván samostatně a pro použití je nutné baterii a nabíječku dokoupit zvlášť.

Dostupnost: 3 dny

11 390 Kč

9 413 Kč bez DPH

Doporučené příslušenství

Díky pohodlnému obloukovému madlu je držení křovinořezu při práci velmi stabilní, bezpečné a pohodlné a stroj je vhodný i pro použití s ocelovým travním kotoučem zvláště ve úzkých a stísněných prostorech, kde manipulace s širokými řidítky není možná. Nylonová žací struna o ∅ 2,4 - 3,0mm namotaná na cívce poloautomatické strunové hlavy se v případě potřeby automaticky prodlouží pouhým poklepem strunovou hlavou o zem. Když je zásoba struny na cívce spotřebována, její doplnění je velmi snadné. Dokonalá ochrana před odlétávající trávou je zajištěna díky rozměrnému a robustnímu bezpečnostnímu krytu. Na pohon vyžínače lze použít baterii ze sortimentu EGO Power+ Professional X a např. baterie 28Ah vám umožní pracovat s ocelovým kotoučem nepřetržitě až 7 hodin. Výkonný a účinný bezuhlíkový motor je zavěšen v horní části nosného tubusu, vyrobeného z karbonových vláken. Tubus je tak mnohem lehčí, odolnější a pevnější než běžné hliníkové. Navíc při zatížení a prohnutí se bez problémů vrátí do původní polohy. U hliníkových tubusů hrozí nebezpečí nevratného ohnutí a je nutná výměna. Díky eleasticitě a houževnatosti karbonu tubus absorbuje velkou část vibrací od pracovního nástroje a nepřenáší na řidítka a ruce uživatele. Stroj je vhodné pro dokončovací práce při likvidaci travního porostu jak kolem zídek, plotů, stromů, keřů a jiných překážek, tak i v úzkých a stísněných místech podél domů zídek, plotů s nálety a křovinami. Stroj je mimořádně tichý a vhodný proto na použití v obydlené zástavbě, areálech nemocnic, škol a vůbec všech míst, která jsou citlivá na hlučnost a zápach. Díky nízké hmotnosti, zavěšené na dvojitém profesionálním ramenním postroji a dokonalému vyvážení stroje nepocítíte únavu ani po celodenní práci.

Technické informace

Záběr sečení (cm) : 38 (struna), 30 (kotouč)
Celková délka (cm) : 186
Ovládání otáček : variabilní
Postroj : dvojitý
Typ motoru : 56V, bezuhlíkový
Výkon motoru (W) : 1900
Kompatibilita baterie : ano
Maximální průměr struny (mm) : 2,4 - 3,0
Kapacita struny na cívce max. (m) : 5
Provozní doba - 2,5 Ah baterie : do 20 min
Provozní doba - 5,0 Ah baterie : do 50 min.
Provozní doba - 7,5 Ah baterie : do 75 min.
Provozní doba - 10,0 Ah baterie : do 97 min.
Provozní doba - 23 Ah baterie (hod)
4 hod.(struna), 6 hod. (kotouč)
Provozní doba - 28 Ah baterie (hod)
5 hod. (struna), 7 hod. (kotouč)
Doba nabíjení - 2,5 Ah baterie
Rychlonabíječka - 30 min., Standard - 50 min.
Doba nabíjení - 5,0 Ah baterie
Rychlonabíječka - 40 min., Standard - 100 min.
Doba nabíjení - 7,5 Ah baterie
Rychlonabíječka - 60 min., Standard - 145 min.
Doba nabíjení - 10,0 Ah baterie
Rychlonabíječka - 70 min., Standard - 190 min.
Doba nabíjení - 23 Ah baterie
Rychlonabíjení - nepoužívá se, Standard - 320 min.
Doba nabíjení - 28 Ah baterie
Rychlonabíjení - 210 min., Standard - 420 min.
Hmotnost bez baterie (kg)
6,5 (struna), 6,2 (kotouč)
Hlučnost dB(A)
81 (struna), 83 (kotouč)


AKU křovinořez STX3800E, 38cm, 2,4-3mm struna,CARBON tubus,solo v kategoriích: Křovinořezy, Vyžínače

Parametry

Typ stroje Strunová sekačka
Šíře záběru 38cm
Příkon 550W
Počet akumulátorů 0
Napětí akumulátoru 56V
Technologie akumulátoru Li-Ion
Kapacita (energie) bez akumulátoru
Všechny články

Související články z poradny

Položit nový dotaz

Zákaznické dotazy

Podobné produkty

Naposledy prohlížené produkty

Navštivte nás v naší prodejně

Provozujeme specializovaný maloobchodní a velkoobchodní prodej profesionálního nářadí a nástrojů předních světových výrobců a značek v oboru elektrického ručního nářadí, ručního nářadí, příslušenství a nástrojů. Dále u nás najdete techniku pro průmysl, stavebnictví, zahradu a úklid.

Testovací centrum - vyzkoušejte si pořádné nářadí

Provozujme vlastní testovací centrum strojů FESTOOL, FEIN, BOSCH, MAFELL a DREMEL. Zde si můžete vyzkoušet většinu strojů přímo při práci. Pokud nemáte čas na návštěvu testcentra, můžete si objednat návštěvu předváděcího vozu se specializovaným technikem přímo u Vás.

Copyright © 2024