Napište nám
Dovoláte se nám další pracovní den od 7:00 do 15:00hod
 
Přihlášení
EUR
menu

> Ruční nářadí

Sekery

Sekera je nepostradatelný nástroj, který nesmí chybět u žádného domu, chyty i chalupy. Základem kvalitní sekery je dobře vykované tělo z kvalitní oceli a správně vybroušený tvar sekery a ostří. Důležitým prvkem je také kvalitní násada též nazývaná topůrko. Ani nejlepší kompozitové násady zatím nepřekonaly kvalitní jasanové dřevo, které se na výrobu topůrek používá. A pokud je tělo vykováno z kvalitní švédské oceli, tak nám z toho vyjde sekerka Bahco (dříve Sandvik).
Zobrazit filtr >>
<< Zavřít

Filtr

Cena

Délka

Hmotnost

Navštivte nás v naší prodejně

Provozujeme specializovaný maloobchodní a velkoobchodní prodej profesionálního nářadí a nástrojů předních světových výrobců a značek v oboru elektrického ručního nářadí, ručního nářadí, příslušenství a nástrojů. Dále u nás najdete techniku pro průmysl, stavebnictví, zahradu a úklid.

Testovací centrum - vyzkoušejte si pořádné nářadí

Provozujme vlastní testovací centrum strojů FESTOOL, FEIN, BOSCH, MAFELL a DREMEL. Zde si můžete vyzkoušet většinu strojů přímo při práci. Pokud nemáte čas na návštěvu testcentra, můžete si objednat návštěvu předváděcího vozu se specializovaným technikem přímo u Vás.

Copyright © 2024