Napište nám
Zavolejte nám: +420 383 420 513
 
Přihlášení
EUR
menu

> Elektrické nářadí / Vysavače

Vysavače průmyslové

Průmyslový vysavač je důležitou pomůckou pro ochranu zdraví při práci s elektrickým nářadím, ale také nepostradatelný pomocník pro zajištění čistého pracoviště. Všechny průmyslové vysavače jsou určeny pro mokré i suché vysávání. Dále se dělí na vysavače sáčkové nebo bezsáčkové s možností automatického čištění filtru. Důležitým parametrem je třída prašnosti pro kterou je vysavač určen. Základní třídy jsou L, M, H a další bezpečnostní třídy řeší výbušná prostředí a nebezpečné látky. Při výběru vysavače nesledujte pouze příkon, ale také podtlak a objemový průtok vzduchu.
107Vysavače průmyslové 94Filtry a sáčky 168Příslušenství
Zobrazit filtr >>
<< Zavřít

Filtr

Cena

Značka

Napájení, typ pohonu

Doporučené použití vysavače

Další vlastnosti

Čištění filtru

Třída prašnosti

Objem

Příkon

Počet akumulátorů

Napětí akumulátoru

Technologie akumulátoru

Kapacita (energie)

Balení

Navštivte nás v naší prodejně

Provozujeme specializovaný maloobchodní a velkoobchodní prodej profesionálního nářadí a nástrojů předních světových výrobců a značek v oboru elektrického ručního nářadí, ručního nářadí, příslušenství a nástrojů. Dále u nás najdete techniku pro průmysl, stavebnictví, zahradu a úklid.

Testovací centrum - vyzkoušejte si pořádné nářadí

Provozujme vlastní testovací centrum strojů FESTOOL, FEIN, BOSCH, MAFELL a DREMEL. Zde si můžete vyzkoušet většinu strojů přímo při práci. Pokud nemáte čas na návštěvu testcentra, můžete si objednat návštěvu předváděcího vozu se specializovaným technikem přímo u Vás.

Copyright © 2024