info@naradionline.cz | Doprava
Přihlášení
EUR
menu

> Měřící technika

Vodováhy

Vodováha je základní měřící přístroj nutný pro montáže konstrukcí, instalací rozvodů vody, topení a elektřiny, instalací vestavěného nábytku a kuchyní. Klasická vodováha s libelou (bublinkou) nebyla zatím překonána ani moderními elektronickými vodváhami díky jednoduchosti použití a mechanické odolnosti. Vodováhy jsou zpravidla vybaveny 2-3 libelami pro nastavení úhlů 0°, 90° a 45°. Vodováhy s magnetem umožňují přychytit vodováhu k ocelovým konstrukcím. Úspěchem přesnosti kvalitní vodováhy je velká mechanická odolnost proti pádu a nárazu.
Zobrazit filtr >>
<< Zavřít

Filtr

Cena

Značka

Provedení měřidla

Další vlastnosti

Délka

Balení

Navštivte nás v naší prodejně

Provozujeme specializovaný maloobchodní a velkoobchodní prodej profesionálního nářadí a nástrojů předních světových výrobců a značek v oboru elektrického ručního nářadí, ručního nářadí, příslušenství a nástrojů. Dále u nás najdete techniku pro průmysl, stavebnictví, zahradu a úklid.

Testovací centrum - vyzkoušejte si pořádné nářadí

Provozujme vlastní testovací centrum strojů FESTOOL, FEIN, BOSCH, MAFELL a DREMEL. Zde si můžete vyzkoušet většinu strojů přímo při práci. Pokud nemáte čas na návštěvu testcentra, můžete si objednat návštěvu předváděcího vozu se specializovaným technikem přímo u Vás.

Copyright © 2024