info@naradionline.cz | Doprava
Přihlášení
EUR
menu

> Služby > Naše služby

Naše služby

Půjčovna nářadí

Půjčujeme akumulátorové vrtačky, šroubováky, kladiva, brusky ...., elektrické vrtačky, kladiva, brusky, míchadla, frézky, vysavače..., měřící techniku - dálkoměry a detektory..., stavební techniku - elektrocentrály, vibrační desky a pěchy značek Bosch, Festool, Mafell, Fein, Nareax, Honda, NTC...

 

 


Testovací centrum

Provozujeme vlastní testovací centrum strojů FESTOOL, MAFELL, FEIN, BOSCH a DREMEL. Zde si mohou zájemci vyzkoušet většinu strojů uvedených výrobců přímo při práci. Pokud zákazník nemá čas na návštěvu testcentra, může si objednat návštěvu předváděcího vozu se specializovaným technikem.

Podrobnosti najdete na stránce testovacího centraServis nářadí

Zajišťujeme kompletní záruční i pozáruční servis na všechny námi prodávané značky. Záruční opravy odesíláme do autorizivaných záručních servisů. Drobné pozáruční opravy zajistíme přímo u nás, pokud je to možné, tak na počkání.

V případě záruční opravy Vám zapůjčíme náhradní stroj zdarma. U pozáručních oprav za poplatek.


Cenové nabídky

Kvalitně zpracovaná nabídka není pouze pouze cenovým rozpisem, ale hlavně technickým a technologickým řešením. Abychom cenovou nabídku vytvořili opravdu zodpovědně, musíme jí věnovat dostatek času a využít všechny dostupné informace a zkušenosati z naší práce.

Více informací ...

Navštivte nás v naší kamenné prodejně

Provozujeme specializovaný maloobchodní a velkoobchodní prodej profesionálního nářadí a nástrojů předních světových výrobců a značek v oboru elektrického ručního nářadí, ručního nářadí, příslušenství a nástrojů. Dále u nás najdete techniku pro průmysl, stavebnictví, zahradu a úklid.

VÍCE O PRODEJNĚ

Testovací centrum - vyzkoušejte si pořádné nářadí

Provozujme vlastní testovací centrum strojů FESTOOL, FEIN, BOSCH, MAFELL a DREMEL. Zde si můžete vyzkoušet většinu strojů přímo při práci. Pokud nemáte čas na návštěvu testcentra, můžete si objednat návštěvu předváděcího vozu se specializovaným technikem přímo u Vás.

VÍCE O TESTOVACÍM CENTRU

Copyright © 2003-2019