info@naradionline.cz | Doprava
Přihlášení
EUR

> Služby > Naše služby

Naše služby

 


Testovací centrum

Provozujeme vlastní testovací centrum strojů FESTOOL, MAFELL, FEIN, BOSCH a DREMEL. Zde si mohou zájemci vyzkoušet většinu strojů uvedených výrobců přímo při práci. Pokud zákazník nemá čas na návštěvu testcentra, může si objednat návštěvu předváděcího vozu se specializovaným technikem.

Podrobnosti najdete na stránce testovacího centraServis nářadí

Zajišťujeme kompletní záruční i pozáruční servis na všechny námi prodávané značky. Záruční opravy odesíláme do autorizivaných záručních servisů. Drobné pozáruční opravy zajistíme přímo u nás, pokud je to možné, tak na počkání.

V případě záruční opravy Vám zapůjčíme náhradní stroj zdarma. U pozáručních oprav za poplatek.

 


Cenové nabídky

Kvalitně zpracovaná nabídka není pouze pouze cenovým rozpisem, ale hlavně technickým a technologickým řešením. Abychom cenovou nabídku vytvořili opravdu zodpovědně, musíme jí věnovat dostatek času a využít všechny dostupné informace a zkušenosati z naší práce.

Více informací ...

 


Půjčovna nářadí

Provoz půjčovny nářadí byl k datu 1.4.2020 ukončen !

Zásadním důvodem pro ukončení provozu půjčovny byla nadměrná administrativní zátěž. Dodržovat všechny hygienické a bezpečnostní předpisy přesně podle zákona je v praktickém provozu téměř neřešitelná věc. 

A jelikož nechceme při své práci porušovat žádné zákon a předpisy, rozhodli jsme se půjčovnu uzavřít.  

 

Navštivte nás v naší kamenné prodejně

Provozujeme specializovaný maloobchodní a velkoobchodní prodej profesionálního nářadí a nástrojů předních světových výrobců a značek v oboru elektrického ručního nářadí, ručního nářadí, příslušenství a nástrojů. Dále u nás najdete techniku pro průmysl, stavebnictví, zahradu a úklid.

VÍCE O PRODEJNĚ

Testovací centrum - vyzkoušejte si pořádné nářadí

Provozujme vlastní testovací centrum strojů FESTOOL, FEIN, BOSCH, MAFELL a DREMEL. Zde si můžete vyzkoušet většinu strojů přímo při práci. Pokud nemáte čas na návštěvu testcentra, můžete si objednat návštěvu předváděcího vozu se specializovaným technikem přímo u Vás.

VÍCE O TESTOVACÍM CENTRU

Copyright © 2003-2021