Napište nám
Dovoláte se nám další pracovní den od 7:00 do 15:00hod
 
Přihlášení
EUR
menu

> Obecné texty > Řešení oprav

Řešení oprav

Poslat opravu přímo do autorizovaného servisu

Chcete-li zkrátit dobu opravy čekání na opravu, odešlete svou opravu do autorizovaného servisu patřičného výrobce. Najdete zde kontaktní informace na jednotlivé značkové servisy. U záručních oprav přiložte kopii prodejního dokladu, případně záruční list a déle poskytuje podle pokynů na stránkách servisu:

Značky, které si pro opravu pošlou vlastní přepravu

 

Adresář značkových servisů:

 

Jak postupovat při odeslání stroje do opravy?

  • do opravy zasílejte vždy komletní stroj včetně všech součástí stroje potřebných k jeho chodu (nabíječe, akumulátory....)
  • napište průvodní dopis (stačí rukou) s co nejpřesnějším popisem závady a kontaktními údaji (telefon, mail)
  • v případě záruční opravy přiložte kopii prodejního dokladu
  • celou sestavu pečlivě zabalte a zašlete na adresu konkrétního servisu

 

Chcete si opravit nářadí sami?

Velmi vhodná varianta pro všechny technicky zdatné uživatele, kteří se nebojí opravit si své nářadí sami. Tento postup zásadně nedoporučejem u záručních oprav, kde se rozebráním stroje připravíte o veškeré garance.

Tak, tady máte rozkresy náhradních dílů

 

Poslat opravu k nám

Pokud Vám přestalo fungovat nářadí zakoupené u naší firmy zašlete ho prosím k nám s popisem závady a v případě záruční opravy také s kopií prodejního dokladu. Pokud doklad nenajdete prosíme o uvedení Vašich kontaktních údajů a my Váš prodejní doklad dohledáme v našem informačním systému. Nářadí odeslané k opravě do naší firmy okamžitě zaevidujeme a obratem zasíláme do záručního značkového servisu příslušného výrobce. Po návratu zboží ze servisu zasíláme opravené nářadí zpět na Vaši adresu. V případě neopravitelných pozáručních oprav můžeme zajistit ekologickou likvidaci.

Opravy zasíláme do autorizovaných servisů jednotlivých výrobců. Při objednání opravy musí zákazník počítat s cenou za diagnostiku a zjištění závady i v případě neopravení výrobku. Cena za diagnostiku se pohybuje v rozsahu 400-1.000,-Kč (bez DPH)

Adresa pro zaslání: BP-SERVICE, s.r.o., Vrbenská 1362, Blatná 38801

 

Navštivte nás v naší prodejně

Provozujeme specializovaný maloobchodní a velkoobchodní prodej profesionálního nářadí a nástrojů předních světových výrobců a značek v oboru elektrického ručního nářadí, ručního nářadí, příslušenství a nástrojů. Dále u nás najdete techniku pro průmysl, stavebnictví, zahradu a úklid.

Testovací centrum - vyzkoušejte si pořádné nářadí

Provozujme vlastní testovací centrum strojů FESTOOL, FEIN, BOSCH, MAFELL a DREMEL. Zde si můžete vyzkoušet většinu strojů přímo při práci. Pokud nemáte čas na návštěvu testcentra, můžete si objednat návštěvu předváděcího vozu se specializovaným technikem přímo u Vás.

Copyright © 2024