info@naradionline.cz | Doprava
Přihlášení
EUR

> Poradna > Řešení oprav

Řešení oprav

Poslat opravu přímo do autorizovaného servisu

Chcete-li zkrátit dobu opravy čekání na opravu, odešlete svou opravu do autorizovaného servisu patřičného výrobce. Najdete zde kontaktní informace na jednotlivé značkové servisy. U záručních oprav přiložte kopii prodejního dokladu a záruční list.

Značky, které si pro opravu pošlou vlastní přepravu

BOSCH, DREMEL servis - PŘÍMÉ VYŘÍZENÍ OPRAVY
FESTOOL servis - ALL INCLUSIVE

Adresář značkových servisů:

BOSCH, DREMEL servis, Mikulov
FESTOOL servis, Česká Lípa
NAREX servis, Česká Lípa


 

Chcete si opravit nářadí sami?

Velmi vhodná varianta pro všechny technicky zdatné uživatele, kteří se nebojí opravit si své nářadí sami. Tento postup zásadně nedoporučejem u záručních oprav, kde se rozebráním stroje připravíte o veškeré garance.

Tak, tady máte rozkresy náhradních dílů

BOSCH profi nářadí - servisní rozkres náhradních dílů
BOSCH hobby nářadí - servisní rozkres náhradních dílů
BOSCH zahradní technika - servisní rozkres náhradních dílů
DREMEL mikronářadí - servisní rozkres náhradních dílů
FESTOOL - servisní rozkres náhradních dílů
FEIN - servisní rozkres náhradních dílů
MAFELL - servisní rozkres nářadí Mafell
NAREX - servisní rozkres náhradních dílů
PROTOOL - servisní rozkres náhradních dílů
SCHNEIDER - servisní rozkres náhradních dílů

 


Poslat opravu k nám

Pokud Vám přestalo fungovat nářadí zakoupené u naší firmy zašlete ho prosím k nám s popisem závady a v případě záruční opravy také s kopií prodejního dokladu. Pro svoz opravy můžete využít naší svozové služby. Pokud doklad nenajdete prosíme o uvedení Vašich kontaktních údajů a my Váš prodejní doklad dohledáme v našem informačním systému. Nářadí odeslané k opravě do naší firmy okamžitě zaevidujeme a obratem zasíláme do záručního značkového servisu příslušného výrobce. Po návratu zboží ze servisu zasíláme opravené nářadí zpět na Vaši adresu. V případě neopravitelných pozáručních oprav můžeme zajistit ekologickou likvidaci.

Opravy zasíláme do autorizovaných servisů jednotlivých výrobců. Při objednání opravy musí zákazník počítat s cenou za diagnostiku a zjištění závady i v případě neopravení výrobku. Cena za diagnostiku se pohybuje v rozsahu 200-500,-Kč.

Adresa pro zaslání: BP-SERVICE, s.r.o., Vrbenská 1362, Blatná 38801


 

 

 

Navštivte nás v naší kamenné prodejně

Provozujeme specializovaný maloobchodní a velkoobchodní prodej profesionálního nářadí a nástrojů předních světových výrobců a značek v oboru elektrického ručního nářadí, ručního nářadí, příslušenství a nástrojů. Dále u nás najdete techniku pro průmysl, stavebnictví, zahradu a úklid.

VÍCE O PRODEJNĚ

Testovací centrum - vyzkoušejte si pořádné nářadí

Provozujme vlastní testovací centrum strojů FESTOOL, FEIN, BOSCH, MAFELL a DREMEL. Zde si můžete vyzkoušet většinu strojů přímo při práci. Pokud nemáte čas na návštěvu testcentra, můžete si objednat návštěvu předváděcího vozu se specializovaným technikem přímo u Vás.

VÍCE O TESTOVACÍM CENTRU

Copyright © 2003-2019