info@naradionline.cz | Doprava
Přihlášení
EUR
menu

Honda elektrocentrály, sekačky, čerpadla a sněhové frézy

Auta, motorky ani lodní motory u nás bohužel nenajdete, ale o to více péče věnujeme ostatním strojům z výroby Honda. Pro korporátní stránky Honda pokračujte tímto směrem >>
U nás najdete pouze produkty Honda Industry

Soběstačnost dodávek elektrické energie vyřešíte nejlépe záložním zdrojem jako je elektrocentrála. Můžete si vybrat od malých tichých kufříkových modelů s nízkou spotřebou až po silné generátory s výkonem 15kW. Motorové sekačky, zahradní traktory s moderními spalovacími motory, ale i akumulátorové robotické sekačky, které se se postarají o Váš trávník zcela sami. A v zimě sněhové frézy pro úklid a daleký odhoz sněhu.

Elektrocentrály a generátory |  Sněhové frézy | Zahradní technika

Zobrazit filtr >>
<< Zavřít

Filtr

Cena

Navštivte nás v naší kamenné prodejně

Provozujeme specializovaný maloobchodní a velkoobchodní prodej profesionálního nářadí a nástrojů předních světových výrobců a značek v oboru elektrického ručního nářadí, ručního nářadí, příslušenství a nástrojů. Dále u nás najdete techniku pro průmysl, stavebnictví, zahradu a úklid.

VÍCE O PRODEJNĚ

Testovací centrum - vyzkoušejte si pořádné nářadí

Provozujme vlastní testovací centrum strojů FESTOOL, FEIN, BOSCH, MAFELL a DREMEL. Zde si můžete vyzkoušet většinu strojů přímo při práci. Pokud nemáte čas na návštěvu testcentra, můžete si objednat návštěvu předváděcího vozu se specializovaným technikem přímo u Vás.

VÍCE O TESTOVACÍM CENTRU

Copyright © 2003-2019