Napište nám
Zavolejte nám: +420 383 420 513
 
Přihlášení
EUR
menu

> Elektrické nářadí

Elektrické nářadí

Elektrické ruční nářadí je nepostradatelnou součástí každí domácí dílny, výrobní firmy i továrny. Nejznámějším a prvním představitelem elektrického nářadí je vrtačka, ale v současné době je "elektricky motorizováno" již snad každé nářadí. Za zmínku stojí vrtací a sekací kladiva, šroubováky a utahováky, všechny druhy brusek, nůžky a prostřihovače, hoblíky, frézky na dřevo i na zdivo, míchadla na maltové stavební hmoty, vysavače a mnoho dalších druhů nářadí. V naší nabidce najdete pouze ověřené výrobce nářadí a stroje, které skutečně fungují. Nehledejte u nás žádné experimenty a neprověřené výrobky. Nyní si můžete vybrat nářadí podle svého oblíbeného výrobce. Stačí zaškrtnutím zvolit výrobce nářadí nebo zvolit podle kategorie a začít hledat.

Navštivte nás v naší prodejně

Provozujeme specializovaný maloobchodní a velkoobchodní prodej profesionálního nářadí a nástrojů předních světových výrobců a značek v oboru elektrického ručního nářadí, ručního nářadí, příslušenství a nástrojů. Dále u nás najdete techniku pro průmysl, stavebnictví, zahradu a úklid.

Testovací centrum - vyzkoušejte si pořádné nářadí

Provozujme vlastní testovací centrum strojů FESTOOL, FEIN, BOSCH, MAFELL a DREMEL. Zde si můžete vyzkoušet většinu strojů přímo při práci. Pokud nemáte čas na návštěvu testcentra, můžete si objednat návštěvu předváděcího vozu se specializovaným technikem přímo u Vás.

Copyright © 2024