Napište nám
Zavolejte nám: +420 383 420 513
 
Přihlášení
EUR
menu

> Měřící technika

Dálkoměry

Laserové dálkoměry díky své přesnosti a jednoduchému použití najdou uplatnění nejen ve stavebnictví a strojírenství, ale najdou si cestu i k domácímu použití, kde je potřeba rychle a přesně měřit vzdálenosti. Digitální laserový dálkoměr je zařízení, které se používá k měření vzdáleností mezi dvěma body. Jeho hlavní komponenty jsou laserový vysílač a senzor. Když stisknete tlačítko na dálkoměru, laserový vysílač vysílá paprsek laserového světla směrem k cíli. Tento paprsek se odrazí od cílového bodu a senzor na dálkoměru zachytí odražený signál. Na základě času, který trvá, než se paprsek vrátí zpět k dálkoměru, a znalosti rychlosti světla, může dálkoměr vypočítat vzdálenost mezi vámi a cílem. Tato vzdálenost je pak zobrazena na displeji dálkoměru. Digitální dálkoměr podle své verze a vybavení může obsahovat i speciální funkce měření, jako například pythagorova věta pro nepřímé měření vzdáleností a další. Samozřejmostí je výpočet ploch a objemů z naměřených hodnot včetně jejich ukládání do paměti. Chytřejší verze komunikují s aplikací v mobilním telefonu či tabletu a přenáší naměřená data přímo do aplikace.
Zobrazit filtr >>
<< Zavřít

Filtr

Cena

Značka

Napětí akumulátoru

Kapacita (energie)

Balení

Navštivte nás v naší prodejně

Provozujeme specializovaný maloobchodní a velkoobchodní prodej profesionálního nářadí a nástrojů předních světových výrobců a značek v oboru elektrického ručního nářadí, ručního nářadí, příslušenství a nástrojů. Dále u nás najdete techniku pro průmysl, stavebnictví, zahradu a úklid.

Testovací centrum - vyzkoušejte si pořádné nářadí

Provozujme vlastní testovací centrum strojů FESTOOL, FEIN, BOSCH, MAFELL a DREMEL. Zde si můžete vyzkoušet většinu strojů přímo při práci. Pokud nemáte čas na návštěvu testcentra, můžete si objednat návštěvu předváděcího vozu se specializovaným technikem přímo u Vás.

Copyright © 2024