info@naradionline.cz | Doprava
Přihlášení
EUR
menu

> Dílna - Stavba

Značkování

Každý správný řemeslník ví, že při práci s materiálem si občas nevystačíte s fixem či tužkou. Potřebujete víc. Něco jako je například lakový popisovač. Na větší plochy vám ale nevystačí, a proto je nutné sáhnout po průmyslovém značkovacím spreji. Na rozdíl od běžných popisovačů je vhodný jako značení na podlahách v interiéru, ale také veřejných komunikacích, stavbách anebo parkovištích. Popisovače jsou důležitou součástí vybavení každého řemeslníka, teď už je jen na vás, který vyberete
Zobrazit filtr >>
<< Zavřít

Filtr

Cena

Značka

Průměr (mm)

Délka

Balení

Značkování

Navštivte nás v naší prodejně

Provozujeme specializovaný maloobchodní a velkoobchodní prodej profesionálního nářadí a nástrojů předních světových výrobců a značek v oboru elektrického ručního nářadí, ručního nářadí, příslušenství a nástrojů. Dále u nás najdete techniku pro průmysl, stavebnictví, zahradu a úklid.

Testovací centrum - vyzkoušejte si pořádné nářadí

Provozujme vlastní testovací centrum strojů FESTOOL, FEIN, BOSCH, MAFELL a DREMEL. Zde si můžete vyzkoušet většinu strojů přímo při práci. Pokud nemáte čas na návštěvu testcentra, můžete si objednat návštěvu předváděcího vozu se specializovaným technikem přímo u Vás.

Copyright © 2024