EUR

> Elektrické nářadí / Mikronářadí

Dremel stroje

Vysokoobrátkové mikro-nářadí DREMEL koupíte ve verzi se síťovým napájením 230V nebo ve verzi napájené akumulátorem. Všechny stroje DREMEL vyhovují svojí konstrukcí požadavkům náročného kutila, ale jsou použitelné pro řemeslníka i profesionála. Počínaje nářadím DREMEL Multi-Pro přes stroje DREMEL 300-395-400-4000-7700-8000 až po akumulátorový DREMEL 8200 se všechny výrobky vyznačují vysokou kvalitou a spolehlivostí. Profesionální řešení DREMEL je k dispozici pod názvem FORTIFLEX. Novinkou v produkci DREMEL je oscilační bruska Multi-Max.
33Dremel stroje 203Dremel nástroje 33Dremel příslušenství
Zobrazit filtr >>
<< Zavřít

Filtr

Cena

Napájení, typ pohonu

Typ stroje

Použití

Navštivte nás v naší kamenné prodejně

Provozujeme specializovaný maloobchodní a velkoobchodní prodej profesionálního nářadí a nástrojů předních světových výrobců a značek v oboru elektrického ručního nářadí, ručního nářadí, příslušenství a nástrojů. Dále u nás najdete techniku pro průmysl, stavebnictví, zahradu a úklid.

VÍCE O PRODEJNĚ

Testovací centrum - vyzkoušejte si pořádné nářadí?

Provozujme vlastní testovací centrum strojů FESTOOL, FEIN, BOSCH, MAFELL a DREMEL. Zde si můžete vyzkoušet většinu strojů přímo při práci. Pokud nemáte čas na návštěvu testcentra, můžete si objednat návštěvu předváděcího vozu se specializovaným technikem přímo u Vás.

VÍCE O TESTOVACÍM CENTRU

Copyright © 2003-2017