info@naradionline.cz | Doprava
Přihlášení
EUR
menu

> Obecné texty > Ceník dopravy

Ceník dopravy

Vyberte si dopravu, která je pro Vás ta nejvýhodnější

Pokud zboží objednáte v pracovní den do 10:00hodin bude Vaše zásilka expedována ještě v tento pracovní den. Takto objednanou zásilku můžete očekávat následující pracovní den u Vás doma. O expedici zásilek budete průběžně informováni včetně čísla balíku s možností sledování zásilek.  

Doprava zdarma

  • DOPRAVA ZDARMA při nákupu zboží nad 4.999,-Kč (platí pro Českou poštu v rámci dopravy na území ČR)
  • DOPRAVA ZDARMA je samozřejmě také při osobním odběru na prodejně
  • Při zálohové platbě nebo platbě kartou ušetříte poplatek 39Kč za dobírku a získáte slevu 1%
  • Doprava zdarma se nevztahuje na zásilky nadměrných rozměrů nebo s hmotností nad 30kg. V tomto případě Vám bude v nákupním procesu automaticky nabídnuta přepravní služba Toptrans.
 

Česká pošta - balík do ruky

Vámi vybrané zboží je dopraveno přímo na adresu, kterou uvedete v objednávce. Pokud nebudete zastiženi, bude zásilka uložena k vyzvednutí na nejbližší poště, kde si ji můžete kdykoliv v její pracovní době vyzvednout což nabízí druhá služba - balík na poštu. Doručování prostřednictvím České pošty je vhodné pro firemní zákazníky i soukromé osoby.

Cena přepravy 129,-Kč, Cena dobírky 39,-Kč   Od 4.999,-Kč je doprava i dobírka ZDARMA

Garantovaný termín dodání:  24hod  (následující pracovní den, dle obchodních podmínek České pošty)

 

Česká pošta - balík na poštu

Balík do ruky je základní balíková služba České pošty. Vámi vybrané zboží je dopraveno přímo na Vaši spádovou poštu, kde bude zásilka uložena k vyzvednutí.  Zásilku si můžete vyzvednout kdykoliv v pracovní době pošty. Doručování prostřednictvím České pošty je vhodné pro firemní zákazníky i soukromé osoby.

Cena přepravy 129,-Kč, Cena dobírky 39,-Kč   Od 4.999,-Kč je doprava i dobírka ZDARMA

Garantovaný termín dodání:  24hod  (následující pracovní den, dle obchodních podmínek České pošty)

 

DPD - zásilka do ruky na Vaší adresu

Vámi vybrané zboží je dopraveno přímo na adresu, kterou uvedete v objednávce. Ještě před doručením Vás kontaktuje přepravce o termínu doručení SMSkou či e-mailem (proto Vás při registraci žádáme o telefonní číslo). Třikrát pokus o doručení na adresu příjemce, poté vrácení zpět. Je také možné si přesměrovat balíček do výdejního místa Pickup.Tato služba je vhodná pro firemní zákazníky i soukromé osoby.

Cena přepravy je 169,-Kč, Cena dobírky 39,-Kč   Od 9.999,-Kč je doprava i dobírka ZDARMA

Garantovaný termín dodání:  24hod  (následující pracovní den, dle obchodních podmínek firmy DPD)

 

PPL - zásilka do ruky na Vaší adresu

Vámi vybrané zboží je dopraveno přímo na adresu, kterou uvedete v objednávce. Ještě před doručením Vás kontaktuje přepravce o termínu doručení SMSkou či e-mailem (proto Vás při registraci žádáme o telefonní číslo). Jedenkrát pokus o doručení na adresu příjemce, v případě nedoručení může být zásilka uložena do nejbližšího výdejního místa PPL Parcelshop.O této změně Vás bude přepravce kontaktovat. Tato služba je vhodná pro firemní zákazníky i soukromé osoby.

Cena přepravy 149,-Kč, Cena dobírky 39,-Kč    Od 9.999,-Kč je doprava i dobírka ZDARMA

Garantovaný termín dodání:  24hod (následující pracovní den, dle obchodních podmínek PPL)

 

DHL - Slovensko

Přepravní služba doručující zásilky na Slovensko. Zboží je doručováno na Vámi udanou adresu a o průběhu zásilky jste informování prostřednictvím informačních SMS. Přepravní služba PPL zajišťuje svoz zásilek v rámci České republiky a na slovenské straně zásilky doručuje sesterská společnost DHL

Cena přepravy 10,-€, Cena dobírky 4,-€.

Garantovaný termín dodání: 2-3 pracovní dny (dle obchodních podmínek PPL - DHL)

 

TOPTRANS - Paletové a nadměrné zásilky

Vámi vybrané zboží je dopraveno přímo na adresu, kterou uvedete v objednávce. Pokud nebudete zastiženi, budete kontaktováni telefonicky přepravcem (proto Vás při registraci žádáme o telefonní číslo při registraci). Tato služba je automaticky nasazována při hmotnosti zásilek nad 50kg a větších rozměrech. O změně Vás budeme samozřejmě před odesláním informovat.

Cena přepravy 749,-Kč, Cena dobírky 99,-Kč

Garantovaný termín dodání -  24hod (následující pracovní den, dle obchodních podmínek TOPTRANS)

      

 
Částečná expedice

V případě potřeby je možné zakázku rozdělit na více samostatných zásilek. Dopravné a doběrečné každé zásilky je zpoplatněno výše uvedeným sazebníkem.

 
Balení zásilek

Zásilky jsou expedovány v originálních obalech a případně jsou ještě zabaleny do další kartonové krabice. Všechny balíky jsou pro vybaveny výplní, zabaleny do PE fólie a pečetěny samolepící páskou s logem obchodu NářadíOnline.cz. Snažíme se tímto zabránit poškození zásilek při transportu z naší prodejny k Vám.
V každé zásilce je přiložen doklad ve formě faktury včetně vyúčtování DPH nebo dodacího listu (u zálohohvých plateb). Originální faktur obdržíte v den expedice i do vašeho e-mailu. Datum expedice je současně dnem zdanitelného plnění, vystavení a účetního případu. Faktura slouží jako záruční list pro dodané zboží.
 

Nadměrné zásilky

Produkty označené informačním štítkem "Nadrozměrná doprava" přesahují, svými rozměry, objemem nebo hmotností, limity nastavené našimi smluvním přepravci. Pro tento případ využíváme v současné době přepravní službu Toptrans, která je připravena tyto narozměrné zásilky spolehlivě doručovat.
Bohužel v případě nadlimitních přeprav není nastavena cenová hranice pro přepravu zdarma a k zásilce se účtuje poplatek za přepravu ve výši 749,-Kč.

 

Navštivte nás v naší prodejně

Provozujeme specializovaný maloobchodní a velkoobchodní prodej profesionálního nářadí a nástrojů předních světových výrobců a značek v oboru elektrického ručního nářadí, ručního nářadí, příslušenství a nástrojů. Dále u nás najdete techniku pro průmysl, stavebnictví, zahradu a úklid.

Testovací centrum - vyzkoušejte si pořádné nářadí

Provozujme vlastní testovací centrum strojů FESTOOL, FEIN, BOSCH, MAFELL a DREMEL. Zde si můžete vyzkoušet většinu strojů přímo při práci. Pokud nemáte čas na návštěvu testcentra, můžete si objednat návštěvu předváděcího vozu se specializovaným technikem přímo u Vás.

Copyright © 2024