info@naradionline.cz | Doprava
Přihlášení
EUR

> Ceník dopravy

Ceník dopravy

Vyberte si dopravu, která je pro Vás ta nejvýhodnější

Pokud zboží objednáte v pracovní den do 11:00hodin bude Vaše zásilka expedována ještě v tento pracovní den. Takto objednanou zásilku můžete očekávat následující pracovní den u Vás doma. O expedici zásilek budete průběžně informováni včetně čísla balíku s možností sledování zásilek.  

Doprava zdarma

  • DOPRAVA ZDARMA při nákupu zboží nad 2.999,-Kč (platí pro Českou poštu v rámci dopravy na území ČR)
  • DOPRAVA ZDARMA je samozřejmě také při osobním odběru na prodejně
  • Při zálohové platbě nebo platbě kartou ušetříte poplatek 39Kč za dobírku
  • Doprava zdarma se nevztahuje na zásilky nadměrných rozměrů nebo s hmotností nad 50kg. V tomto případě Vám bude v nákupním procesu automaticky nabídnuta přepravní služba Toptrans.

 

Česká pošta - balík do ruky

Vámi vybrané zboží je dopraveno přímo na adresu, kterou uvedete v objednávce. Pokud nebudete zastiženi, bude zásilka uložena k vyzvednutí na nejbližší poště, kde si ji můžete kdykoliv v její pracovní době vyzvednout což nabízí druhá služba - balík na poštu. Doručování prostřednictvím České pošty je vhodné pro firemní zákazníky i soukromé osoby. 
Cena přepravy 89,-Kč, Cena dobírky 39,-Kč (Dobírka nelze platit kartou při převzetí)    Od 2.999,-Kč je doprava i dobírka ZDARMA

Garantovaný termín dodání:  24hod  (následující pracovní den, dle obchodních podmínek České pošty)

Česká pošta - balík na poštu

Balík do ruky je základní balíková služba České pošty. Vámi vybrané zboží je dopraveno přímo na Vaši spádovou poštu, kde bude zásilka uložena k vyzvednutí.  Zásilku si můžete vyzvednout ldykoliv v pracovní době pošty. Doručování prostřednictvím České pošty je vhodné pro firemní zákazníky i soukromé osoby.
Cena přepravy 89,-Kč, Cena dobírky 39,-Kč  (Dobírka nelze platit kartou při převzetí)    Od 2.999,-Kč je doprava i dobírka ZDARMA

Garantovaný termín dodání:  24hod  (následující pracovní den, dle obchodních podmínek České pošty)

Zásilka do ruky na Vaší adrese

Vámi vybrané zboží je dopraveno přímo na adresu, kterou uvedete v objednávce. Ještě před doručením případně pokud nebudete zastiženi, Vás kontaktuje přepravce telefonicky a sjedná s Vámi další postup (proto Vás při registraci žádáme o telefonní číslo při registraci). Tato služba je vhodná a doporučujeme ji pro firemní zákazníky i soukromé osoby.

Cena přepravy je 109,-Kč, Cena dobírky 39,-Kč  (Dobírka nelze platit kartou při převzetí)    Od 9.999,-Kč je doprava i dobírka ZDARMA

Garantovaný termín dodání:  24hod  (následující pracovní den, dle obchodních podmínek firmy DPD)

Zásilka do ruky na Vaší adrese

Vámi vybrané zboží je dopraveno přímo na adresu, kterou uvedete v objednávce. Ještě před doručením případně pokud nebudete zastiženi, Vás kontaktuje přepravce telefonicky a sjedná s Vámi další postup (proto Vás při registraci žádáme o telefonní číslo při registraci). Tato služba je vhodná a doporučujeme ji pro firemní zákazníky i soukromé osoby.
Cena přepravy 99,-Kč, Cena dobírky 39,-Kč  (Dobírka lze platit kartou při převzetí)    Od 5.999,-Kč je doprava i dobírka ZDARMA

Garantovaný termín dodání:  24hod (následující pracovní den, dle obchodních podmínek PPL)

Přepravní služba doručující zásilky na Slovensko. Zboží je doručováno na Vámi udanou adresu a o průběhu zásilky jste informování prostřednictvím informačních SMS. Přepravní služba PPL zajišťuje svoz zásilek v rámci České republiky a na slovenské straně zásilky doručuje sesterská společnost DHL
Cena přepravy 7,-€, Cena dobírky 4,-€. DOPRAVA ZDARMA při nákupu zboží nad 200,-€

Garantovaný termín dodání: 2-3 pracovní dny (dle obchodních podmínek PPL - DHL)

Paletové a nadměrné zásilky

Vámi vybrané zboží je dopraveno přímo na adresu, kterou uvedete v objednávce. Pokud nebudete zastiženi, budete kontaktováni telefonicky přepravcem (proto Vás při registraci žádáme o telefonní číslo při registraci). Tato služba je automaticky nasazována při hmotnosti zásilek nad 50kg a větších rozměrech. O změně Vás budeme samozřejmě před odesláním informovat.
Cena přepravy 499,-Kč, Cena dobírky 99,-Kč

Garantovaný termín dodání -  24hod (následující pracovní den, dle obchodních podmínek TOPTRANS)

Balení zásilek

  • Zásilky jsou expedovány v originálních obalech a případně jsou ještě zabaleny do další kartonové krabice. Všechny balíky jsou pro vybaveny výplní, zabaleny do PE fólie a pečetěny samolepící páskou s logem obchodu NářadíOnline.cz. Snažíme se tímto zabránit poškození zásilek při transportu z naší prodejny k Vám.

  • V každé zásilce je přiložen daňový doklad ve formě FAKTURY včetně vyúčtování DPH. Datum expedice je současně dnem zdanitelného plnění, vystavení a účetního případu. Faktura slouží jako záruční list pro dodané zboží.

Nadměrné zásilky

  • zásilky které přesahují hmotnost 50kg nebo jsou rozměrově atypické budou vždy odeslány přepravní službou Toptrans. Zákazník bude o tomto faktu vždy dopředu informován.

EET

  • Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Navštivte nás v naší kamenné prodejně

Provozujeme specializovaný maloobchodní a velkoobchodní prodej profesionálního nářadí a nástrojů předních světových výrobců a značek v oboru elektrického ručního nářadí, ručního nářadí, příslušenství a nástrojů. Dále u nás najdete techniku pro průmysl, stavebnictví, zahradu a úklid.

VÍCE O PRODEJNĚ

Testovací centrum - vyzkoušejte si pořádné nářadí

Provozujme vlastní testovací centrum strojů FESTOOL, FEIN, BOSCH, MAFELL a DREMEL. Zde si můžete vyzkoušet většinu strojů přímo při práci. Pokud nemáte čas na návštěvu testcentra, můžete si objednat návštěvu předváděcího vozu se specializovaným technikem přímo u Vás.

VÍCE O TESTOVACÍM CENTRU

Copyright © 2003-2019