info@naradionline.cz | Doprava
Přihlášení
EUR
menu

AKU teleskopický strunový travní vyžínač ST1610E-T, 40cm, 2,4mm struna, POWERLOAD,IQ, solo

Katalogové číslo: EGO ST1610E-T
Značka: EGO power

Teleskopický strunový vyžínač s kombinací automatického samonavíjení při doplňování žací struny a následného automatického prodlužování na pracovní dělku při opotřebování během práce. Tato chytrá technologie "Line IQ", posouvá užitnou hodnotu stroje výše, než tomu je u jeho předchůdců. Zcela odstraňuje mnohdy problematické doplňování náhradní struny a zároveň není třeba při práci poklepávat strunovou hlavou o zem k prodloužení vyžínací struny. Vhodný zejména především pro ženy nebo seniory. Vyžínač je dodáván samostatně a pro použití je nutné baterii a nabíječku dokoupit zvlášť nebo použít z jiného stroje značky EGO.

Dostupnost: 3 dny

Původní cena: 8 290 Kč

7 990 Kč

6 603 Kč bez DPH

Doporučené příslušenství

Tubus vyžínače lze po odjištění prodloužit nebo zkrátit o cca 25 cm tak, aby se svojí délkou lépe přizpůsobil výšce postavy a délce rukou uživatele. Ideální pracovní polohu stroje si tak snadno zvolí jak žena drobnější postavy, tak i muž s postavou basketbalisty. Tomu přispívá i posuvná oblouková ovládací rukojeť. Po uvolnění šroubu na skládacím kloubu je možné stroj složit do přepravní a skladovací polohy.
Nylonová žací struna o ∅ 2,4mm namotaná na cívce plně automatické strunové hlavy se při práci v případě potřeby automaticky prodlouží bez jakéhokoliv zásahu uživatele.  Díky zcela nové technologii "Line IQ" odpadá tak již tradiční poklep strunovou hlavou o zem a když je zásoba struny na cívce spotřebována, její doplnění je velmi snadné. Line IQ zcela odstraňuje mnohdy problematické doplňování náhradní struny a automaticky náhradní strunu doplní a navine za vás během několika vteřin. Stačí provléci náhradní strunu strunovou hlavou, stlačit zelené tlačítko u kořene strunové hlavy a nechat systém, aby strunu navinul sám a proces dokončil. Spolehlivý systém tak umožní pracovat bez přerušení i méně technicky zdatným uživatelům a včas dokončit svoji práci. Dokonalá ochrana před odlétávající trávou je zajištěna díky rozměrnému a robustnímu bezpečnostnímu krytu. Na pohon vyžínače lze použít jakoukoliv baterii ze sortimentu EGO a např. baterie 4,0Ah vám umožní pracovat nepřetržitě 50 minut. Naše lithiové baterie EGO Power+ 56V Arc Vám poskytnou dostatek energie pro pohon výkonného a účinného bezuhlíkového motoru pro dokončovací práce při likvidaci travního porostu kolem zídek, plotů, stromů, keřů a jiných překážek. Nízká hmotnost a možnost volby ze 2 rychlostí otáčení žací struny a vyriabilním ovládáním otáček dělá z tohoto zařízení ideální stroj pro náročné uživatele, kteří kladou důraz na snadnost a komfort obsluhy. Pracovní tempo si tak snadno nastavíte, sousedé Vás při práci prakticky ani neuslyší a Vy díky nízké hmotnosti a dokonalému vyvážení stroje ani nepocítíte únavu.

Technické informace

Doba nabíjení - 4,0 Ah baterie : Rychlonabíječka - 35 min., Standard - 80 min.
Záběr sečení (cm) : 40
Celková délka (cm) : 165 - 184
Ovládání otáček : 2 rychlostní - variabilní
Postroj : jednostranný
Typ motoru : 56V, bezuhlíkový
Výkon motoru (W) : 700
Kompatibilita baterie : ano
Maximální průměr struny (mm) : 2,4
Kapacita struny na cívce max. (m) : 4
Provozní doba - 2,5 Ah baterie : do 30 min.
Provozní doba - 4,0 Ah baterie : do 50 min

Provozní doba - 5,0 Ah baterie : do 60 min.
Provozní doba - 7,5 Ah baterie :do 90 min.
Provozní doba - 10,0 Ah baterie
do 120 min.
Doba nabíjení - 2,5 Ah baterie
Rychlonabíječka - 30 min., Standard - 50 min.
Doba nabíjení - 5,0 Ah baterie
Rychlonabíječka - 40 min., Standard - 100 min.
Doba nabíjení - 7,5 Ah baterie
Rychlonabíječka - 60 min., Standard - 145 min.
Doba nabíjení - 10,0 Ah baterie
Rychlonabíječka - 70 min., Standard - 190 min.
Hmotnost bez baterie (kg)
3,4
Hmotnost s baterií 2.5 Ah (kg)
4,6
Hmotnost s baterií 5.0 Ah (kg)
5,6
Hmotnost s baterií 7,5 Ah (kg)
6,2
Hmotnost s baterií 10,0 Ah (kg)
6,8
Hlučnost dB(A)
79,3


AKU teleskopický strunový travní vyžínač ST1610E-T, 40cm, 2,4mm struna, POWERLOAD,IQ, solo v kategoriích: Křovinořezy, Vyžínače

Parametry

Typ stroje Strunová sekačka
Šíře záběru 40cm
Příkon 550W
Počet akumulátorů 0
Napětí akumulátoru 56V
Technologie akumulátoru Li-Ion
Kapacita (energie) bez akumulátoru
Položit nový dotaz

Zákaznické dotazy

Podobné produkty

Naposledy prohlížené produkty

Navštivte nás v naší prodejně

Provozujeme specializovaný maloobchodní a velkoobchodní prodej profesionálního nářadí a nástrojů předních světových výrobců a značek v oboru elektrického ručního nářadí, ručního nářadí, příslušenství a nástrojů. Dále u nás najdete techniku pro průmysl, stavebnictví, zahradu a úklid.

Testovací centrum - vyzkoušejte si pořádné nářadí

Provozujme vlastní testovací centrum strojů FESTOOL, FEIN, BOSCH, MAFELL a DREMEL. Zde si můžete vyzkoušet většinu strojů přímo při práci. Pokud nemáte čas na návštěvu testcentra, můžete si objednat návštěvu předváděcího vozu se specializovaným technikem přímo u Vás.

Copyright © 2024