Napište nám
Zavolejte nám: +420 383 420 513
 
Přihlášení
EUR
menu

> Měřící technika

Kamery

Inspekční kamery jsou důležitým přístrojem v nepřehledných prostorách. Díky těmto kamerovým sondám s flexibilním kabelem zajistíte rychlou analýzu problémů na těžko přístupných místech. Dnes už nemusíte složitě rozmontovávat či bourat části stěn či podlah, abyste zjistili, kde je problém. Inspekční kamery jsou opatřeny vysoce kvalitním integrovaným displejem, který realisticky reprodukuje obraz. Výhodou je také možnost přisvětlení LED diodou v temných místech.
Zobrazit filtr >>
<< Zavřít

Filtr

Cena

Napětí akumulátoru

Kapacita (energie)

Balení

Navštivte nás v naší prodejně

Provozujeme specializovaný maloobchodní a velkoobchodní prodej profesionálního nářadí a nástrojů předních světových výrobců a značek v oboru elektrického ručního nářadí, ručního nářadí, příslušenství a nástrojů. Dále u nás najdete techniku pro průmysl, stavebnictví, zahradu a úklid.

Testovací centrum - vyzkoušejte si pořádné nářadí

Provozujme vlastní testovací centrum strojů FESTOOL, FEIN, BOSCH, MAFELL a DREMEL. Zde si můžete vyzkoušet většinu strojů přímo při práci. Pokud nemáte čas na návštěvu testcentra, můžete si objednat návštěvu předváděcího vozu se specializovaným technikem přímo u Vás.

Copyright © 2024