info@naradionline.cz | Doprava
Přihlášení
EUR
menu

Motorová travní sekačka s pojezdem SmartDrive Honda HRX 537 HY

Katalogové číslo: H730023
Značka: Honda

Luxusní motorová sekačka Honda HRX 537 HY vybavená dvěma sekacími noži a zabudovaným mulčovacím systémem, hydrostatickou převodovkou s plynulou změnou rychlosti pojezdu, silným motorem, odolným podvozkem a snadným ovládáním. Svou velikostí a výkonem usnadní rychlou a pohodlnou likvidaci a úklid travnatého porostu na velkých pozemcích o rozloze nad 1500 m²

Skladem: 1 ks , zítra 31.5. u vás

Původní cena: 36 990 Kč

34 490 Kč

28 504 Kč bez DPH

Možnosti přepravy Doprava

Osobní odběr na prodejně dnes 30.5.
TOPTRANS - přepravní služba pondělí 3.6.

Doporučené příslušenství

Luxusní motorová sekačka Honda HRX 537 HY vybavená dvěma sekacími noži a zabudovaným mulčovacím systémem, hydrostatickou převodovkou s plynulou změnou rychlosti pojezdu, silným motorem, odolným podvozkem a snadným ovládáním. Svou velikostí a výkonem usnadní rychlou a pohodlnou likvidaci a úklid travnatého porostu na velkých pozemcích o rozloze nad 1500 m²

Honda HRX 537 HY: extrémně tichá zahradní motorová sekačka s profesionálním hydrostatickým pojezdem, s Roto-stopem®, integrovaným mulčováním s dvěma sekacími noži, na podvozku z materiálu Xenoy® s doživotní zárukou na podvozek se záběrem sečení 53 cm.

Vynikající ergonomie a snadná dosažitelnost všech základních ovládacích prvků u této sekačky poskytuje obsluze mimořádný komfort. Vlastní pohon s možností zapnutí a vypnutí pojezdu společně plynulým a přesným nastavením optimální rychlosti jízdy sekačky a možností paměti zvoleného tempa výrazně snižuje námahu při práci. Výškově nastavitelná ovládací rukojeť se přizpůsobí výšce postavy. Kompaktní rozměry a vyváženost stroje mimořádně umožňují vynikající ovladatelnost sekačky v členitém terénu. Velmi citlivého a přesného nastavení tempa a citlivé změny je dosaženo hydrostatickou převodovkou, která pracuje na stejném principu jako je tomu u těžkých stavebních a silničních strojích. Tomu odpovídá i dlouhá životnost, odolnost a vysoká spolehlivost systému pojezdu. Standardním vybavením této sekačky je integrovaný systém volby pracovních režimů VersamowTM, který umožňuje obsluze jedním pohybem ovladače během vteřiny změnit sekačku trávy na mulčovač nebo drtič spadaného listí. Možnost vypnutí rotace nože bez vypnutí motoru, Roto-stop®, značně snižuje úsilí obsluhy na opětovné startování motoru např. po vyprázdnění travního koše. Samozřejmě i přejíždění se sekačkou z místa na místo je bezpečnější v porovnání s jízdou s rotujícím nožem. Pohon a dostatečnou razanci dvou sekacích nožů vyžaduje dostatečnou sílu motoru. Tu sekačce v dostatečné míře poskytuje motor řady GCV, který je ve své kategorii nejvýkonnějším na světě. Robustní a pevná konstrukce podvozku pohlcuje vibrace, které se dále nepřenáší na ovládací madlo sekačky. Sekačku HRX 537 HY s hydrostatickým pojezdem ocení opravdoví znalci problematiky sekání travních ploch, velmi nároční uživatelé, vyžadující přesnou a kvalitní práci a profesionálové.

Obsah dodávky:

  • sekačka HRX 537 HY 
  • sběrný koš
  • žací nůž
  • mulčovací nůž
  • baleno v kartonové krabici 

Technické parametry sekačky Honda HRX 537 HY

Šířka záběru žacího nože 53cm
Typ pojezdu hydrostaticDrive
Systém zastavení nože sekačky Rotostop - třecí spojka
Převodovka hydrostatická
startování ruční
Objem sběrného koše 85 litrů
Druh motoru benzínovy
Výkon motoru (koní) 7HP
Garantovaná hlučnost dB(A) 98
Maximální kroutící moment Nm (ot.min) 11,3 / (2.500 ot/min)
Spotřeba paliva 0,88 l
Nastavení výšky sečení (6 stupňů) 20-100 mm
Suchá hmotnost 42 kg
rozměry 1610 x 588 x 1073 mm


TENTO STROJ HONDA ZAKOUPÍTE POUZE V NAŠÍ ZNAČKOVÉ PRODEJNĚ !

 Stroje Honda nezasíláme žádnou přepravní službou. Stroje Honda si můžete prostřednictvím našeho obchodu objednat a vyzvednout osobně na naší prodejně. V případě dohody můžeme stroj dopravit my k Vám...


Motorová travní sekačka s pojezdem SmartDrive Honda HRX 537 HY v kategoriích: Sekačky

Parametry

Napájení, typ pohonu Benzínový motor
Typ stroje Rotační sekačka
Šíře záběru do 60cm
Příkon sekačky do 5 kW
Položit nový dotaz

Zákaznické dotazy

Ohledně sekání a mulčování 5.5.2015 Karla Šplíchalová

bych měla dotaz, zdali se musí při tom měnit nože, nebo ne? Děkuji za odpověď.
Dobrý den,
žací a mulčovací nůž jsou trvale osazeny ve stroji. Volbu sečení nebo mulčování, případně jejich kombinaci volíte zelenou pákou na zadní straně sekačky.
Použití obou nožů Vám pomůže i při sběru do koše, protože trávu zkratíte na menší kousky a dokážete naplnit více koš.

Odpověděl: Roman POJER, 5.5.2015

Má tato sekačka tlakové mazání? 14.6.2013 Zbyněk Štěrba

Má tato sekačka tlakové mazání?
Dobrý den, mazání motoru je prováděno rozstřikem.

Odpověděl: Otakar Svojše, 15.6.2013

Podobné produkty

Naposledy prohlížené produkty

Navštivte nás v naší prodejně

Provozujeme specializovaný maloobchodní a velkoobchodní prodej profesionálního nářadí a nástrojů předních světových výrobců a značek v oboru elektrického ručního nářadí, ručního nářadí, příslušenství a nástrojů. Dále u nás najdete techniku pro průmysl, stavebnictví, zahradu a úklid.

Testovací centrum - vyzkoušejte si pořádné nářadí

Provozujme vlastní testovací centrum strojů FESTOOL, FEIN, BOSCH, MAFELL a DREMEL. Zde si můžete vyzkoušet většinu strojů přímo při práci. Pokud nemáte čas na návštěvu testcentra, můžete si objednat návštěvu předváděcího vozu se specializovaným technikem přímo u Vás.

Copyright © 2024