info@naradionline.cz | Doprava
Přihlášení
EUR
menu
Sleva: 30%

Sada úderových šroubováků Wera Kraftform 932/6, PH+PL, 6ks

Katalogové číslo: W 018282
Značka: Wera

Sada sekacích šroubováků Wera pro šroubování, sekání, dlabání a povolování pevně utažených šroubů. S vícekomponentní rukojetí Kraftform pro rychlou a bezpečnou práci. Sada obsahuje ploché šroubováky a křížové s profilem PH (Philips) + plastový stojánek na zeď nebo dílenskouo stěnu.

Skladem: 2 balení , pondělí 15.4. u vás

Původní cena: 1 793 Kč

1 255 Kč /bal Sleva 30%

1 037 Kč bez DPH

Možnosti přepravy Doprava

Česká pošta (balík do ruky) Mobile úterý 16.4.
PPL - přepravní služba Mobile úterý 16.4.
Osobní odběr na prodejně dnes 12.4.
Special - Osobní odběr pondělí 15.4.
TOPTRANS - přepravní služba úterý 16.4.

Doporučené příslušenství

Sada sekacích šroubováků Wera pro šroubování, sekání, dlabání a povolování pevně utažených šroubů. S vícekomponentní rukojetí Kraftform pro rychlou a bezpečnou práci. Sada obsahuje ploché šroubováky a křížové s profilem PH (Philips).

Kraftform Plus: tvrdé zóny rukojeti pro vysokou pracovní rychlost, zatímco měkké zóny rukojeti zajišťují přenos vysokých utahovacích momentů. S průchozí šestihrannou čepelí z vysoce kvalitního materiálu na bity, díky tomu přenášení sil beze ztrát i při úderech kladivem. S šestihrannou ochranou proti nepříjemnému kutálení nářadí na pracovišti.

Zušlechtěný materiál s vysokou houževnatostí proti rozštěpení nebo zlomení čepele. S integrovanou úderovou plochou pro zvýšení životnosti a snížení rizika štěpin. Díky integrované pomocné šestihranné matici lze pomocí otevřeného nebo očkového klíče přenášet podstatně vyšší utahovací momenty.

Špička profilu Black Point Wera a náročný proces kalení zaručují dlouhou životnost špičky, zvýšenou ochranu proti korozi a vysokou přesnost.

Složení sady:

• šroubovák plochý WERA 932, PL 0,6x3,5mm
• šroubovák plochý WERA 932, PL 0,8x4,5mm
• šroubovák plochý WERA 932, PL 1,0x5,5mm
• šroubovák plochý WERA 932, PL 1,2x7,0mm

• šroubovák křížový WERA 917, PH1
• šroubovák křížový WERA 917, PH2


Sada úderových šroubováků Wera Kraftform 932/6, PH+PL, 6ks v kategoriích: Sady šroubováků

Parametry

Provedení nářadí Šroubovák úderový
Tvar Křížový Philips PH
Položit nový dotaz

Zákaznické dotazy

Podobné produkty

Naposledy prohlížené produkty

Navštivte nás v naší prodejně

Provozujeme specializovaný maloobchodní a velkoobchodní prodej profesionálního nářadí a nástrojů předních světových výrobců a značek v oboru elektrického ručního nářadí, ručního nářadí, příslušenství a nástrojů. Dále u nás najdete techniku pro průmysl, stavebnictví, zahradu a úklid.

Testovací centrum - vyzkoušejte si pořádné nářadí

Provozujme vlastní testovací centrum strojů FESTOOL, FEIN, BOSCH, MAFELL a DREMEL. Zde si můžete vyzkoušet většinu strojů přímo při práci. Pokud nemáte čas na návštěvu testcentra, můžete si objednat návštěvu předváděcího vozu se specializovaným technikem přímo u Vás.

Copyright © 2024