info@naradionline.cz | Doprava
Přihlášení
EUR
menu

>

Ruční nářadí

Ruční nářadí je nepostradatelnou součástí lidského života. S ručním nářadím se denně potkává každý z nás, protože mezi ruční nářadí můžeme zahrnout nože, nůžky a podobné věci denní potřeby. Nejznámějším představitelm ručního nářadí je jistě kladivo, šroubovák, pila, klíč, kleště, pilník, hoblík a sekera. Ovšem mezi ruční nářadí nářadí řadíme také nástrčné klíče a ráčny v gola sadách, svěrky, šroubovací nástavce a bity, dláta, škrabky, paličky, průbojníky a mnoho dalších. Nyní můžete vybírat nářadí podle značky výrobce zaškrtnutím políčka, nebo volbou kategorie nářadí >>>
Zobrazit filtr >>
<< Zavřít

Filtr

Cena

Značka

Způsob stříhání

Typ klíče

Provedení kleští

Další vlastnosti

Provedení nářadí

Povrchová úprava

Tvar

Metrika

Rukojeť

Unašeč

Upínání nástroje

Rozměr

Průměr (mm)

Délka

Celková délka

Pracovní délka

Délka užitná

Maximální rozevření

Materiál

Balení

Hmotnost

Doporučené použití

Výběr podle typu

Výběr podle čepele

Rozměr podložky

Rozměry pravítka

Provedení

Tvar pilníku

Hrubost (sek)

Typ svěrky

Použití svěrky

Hloubka - vyložení

Navštivte nás v naší prodejně

Provozujeme specializovaný maloobchodní a velkoobchodní prodej profesionálního nářadí a nástrojů předních světových výrobců a značek v oboru elektrického ručního nářadí, ručního nářadí, příslušenství a nástrojů. Dále u nás najdete techniku pro průmysl, stavebnictví, zahradu a úklid.

Testovací centrum - vyzkoušejte si pořádné nářadí

Provozujme vlastní testovací centrum strojů FESTOOL, FEIN, BOSCH, MAFELL a DREMEL. Zde si můžete vyzkoušet většinu strojů přímo při práci. Pokud nemáte čas na návštěvu testcentra, můžete si objednat návštěvu předváděcího vozu se specializovaným technikem přímo u Vás.

Copyright © 2024