info@naradionline.cz | Doprava
Přihlášení
EUR

>

Ruční nářadí

Ruční nářadí je nepostradatelnou součástí lidského života. S ručním nářadím se denně potkává každý z nás, protože mezi ruční nářadí můžeme zahrnout nože, nůžky a podobné věci denní potřeby. Nejznámějším představitelm ručního nářadí je jistě kladivo, šroubovák, pila, klíč, kleště, pilník, hoblík a sekera. Ovšem mezi ruční nářadí nářadí řadíme také nástrčné klíče a ráčny v gola sadách, svěrky, šroubovací nástavce a bity, dláta, škrabky, paličky, průbojníky a mnoho dalších. Nyní můžete vybírat nářadí podle značky výrobce zaškrtnutím políčka, nebo volbou kategorie nářadí >>>
Zobrazit filtr >>
<< Zavřít

Filtr

Cena

Značka

Použití svěrky

Příkon

Rozměry pravítka

Provedení

Hloubka - vyložení

Rozměr podložky

Hmotnost

Průměr (mm)

Způsob stříhání

Délka pilníku

Hrubost (sek)

Délka - rozevření

Provedení

Výběr podle typu

Rukojeť

Maximální rozevření

Délka

Materiál

Další vlastnosti

Typ obalu

Tvar

Tvar pilníku

Napájení, typ pohonu

Výběr podle čepele

Doporučené použití

Unašeč

Rozměr

Metrika

Provedení kleští

Typ svěrky

Typ klíče

Upínání nástroje

Navštivte nás v naší kamenné prodejně

Provozujeme specializovaný maloobchodní a velkoobchodní prodej profesionálního nářadí a nástrojů předních světových výrobců a značek v oboru elektrického ručního nářadí, ručního nářadí, příslušenství a nástrojů. Dále u nás najdete techniku pro průmysl, stavebnictví, zahradu a úklid.

VÍCE O PRODEJNĚ

Testovací centrum - vyzkoušejte si pořádné nářadí

Provozujme vlastní testovací centrum strojů FESTOOL, FEIN, BOSCH, MAFELL a DREMEL. Zde si můžete vyzkoušet většinu strojů přímo při práci. Pokud nemáte čas na návštěvu testcentra, můžete si objednat návštěvu předváděcího vozu se specializovaným technikem přímo u Vás.

VÍCE O TESTOVACÍM CENTRU

Copyright © 2003-2021