info@naradionline.cz | Doprava
Přihlášení
EUR
menu
Doprodej

Magnetizer, demagnetizer Wera Star

Katalogové číslo: W 073403
Značka: Wera

magnetizační "hvězdička", slouží k zmagnetování, případně odmagnetování šroubováků

Produkt již není k dispozici

Produkt byl nahrazen

Náhrada produktu zobrazena níže

Doporučené příslušenství

Magnetizační "hvězdička", slouží k zmagnetování, případně odmagnetování šroubováků. Nářadí jednoduše táhnout podél pozitivní strany magnetizačního přístroje Wera a nářadí snadno přidrží šroub bezpečně ke své čepeli. K odmagnetování se nářadí vede podél jednoho ze čtyř negativních míst


Magnetizer, demagnetizer Wera Star v kategoriích: Doplňky šroubováků

Položit nový dotaz

Zákaznické dotazy

magnetické hroty 9.4.2020 NaradiOnline

Dobry den,

prosím Vás nemůžu nikde najít jestli jsou u šroubováku Sada bitů v rukojeti Wera Kraftform Kompakt 28, 6+1+1ks Jestli jsou jednotlivé bity,které se nachází v šroubováku magnetické? Rád,bych to používal na montáž PC, ale nevim jestli na jednotlivém bitu bude držet šroubek,když bude šroubovák svisle . Děkuji za odpověd a přeji hezký den.

Dobrý den,

Všechny šroubováky i bity Wera jsou vyráběny z magneticky měkké oceli. To znamená, že hrot je standardně nemagnetický, ale nechá se zmagnetovat či naopak demagnetovat výše uvedeným nástrojem Wera magnetizer

Odpověděl: Roman POJER, 9.4.2020

Naposledy prohlížené produkty

Navštivte nás v naší prodejně

Provozujeme specializovaný maloobchodní a velkoobchodní prodej profesionálního nářadí a nástrojů předních světových výrobců a značek v oboru elektrického ručního nářadí, ručního nářadí, příslušenství a nástrojů. Dále u nás najdete techniku pro průmysl, stavebnictví, zahradu a úklid.

Testovací centrum - vyzkoušejte si pořádné nářadí

Provozujme vlastní testovací centrum strojů FESTOOL, FEIN, BOSCH, MAFELL a DREMEL. Zde si můžete vyzkoušet většinu strojů přímo při práci. Pokud nemáte čas na návštěvu testcentra, můžete si objednat návštěvu předváděcího vozu se specializovaným technikem přímo u Vás.

Copyright © 2024