info@naradionline.cz | Doprava
Přihlášení
EUR

Robotická sekačka Honda Miimo HRM 310

Katalogové číslo: H720227
Značka: Honda

Plně automatická robotická sekačka, která se přizpůsobí Vaší zahradě i Vašemu životnímu stylu. Sekačka Honda Miimo 310 je vhodná pro méně členité zahrady do plochy 1.500m2.

+ Dárek k objednávce zdarma
Podívejte se na výběr možných dárků

Dostupnost: 10 dní

Původní cena: 54 990 Kč

54 990 Kč

45 446 Kč bez DPH

Doporučené příslušenství

Pravdivé informace o stavu zásob

Rychlé doručení skladovky do 24 hod.

Doprava zdarma od 5.000 Kč

Testovací centrum přímo na prodejně

Robotická sekačka na trávu Honda Miimo, která udrží Váš trávník vždy v perfektním stavu. Pohybuje se samostatně po zahradě, vyhýbá se překážkám, mulčuje travní porost a nepřetržitě udržuje Váš pěstěný trávník v perfektní a zdravé kondici.
Neobyčejně tichý, efektivní, výkonný a dostatečně robustní stroj je předurčen k tomu, aby pracoval za jakýchkoliv povětrnostních podmínek. Honda Míímo sama vyhodnotí, kdy je nutné dobití baterií a sama si automaticky najde nabíjecí stanici. Není nebezpečná ani pro děti a domácími mazlíčky. Je totiž vybavena v celém rozsahu 360° bezpečnostními senzory, které zaručují stoprocentní bezpečnost.

Robotická sekačka Míímo se prakticky vypořádá s jakýmkoliv typem, tvarem či rozměrem zahrady. Svůj pohyb spolehlivě naviguje kolem zahradních jezírek, bazénů, záhonků, stromů apod. Možná máte na své zahradě část trávníku, který vyžaduje extra pozornost a údržbu. Nebo upřednostňujete jistá místa na Vaší zahradě, jako je např. vstup pro přátele nebo místo pro pobyt dětí. V každém případě se některý z modelů Míímo Vašim požadavkům na sekání trávy i Vašemu životnímu stylu dokonale přizpůsobí.
Můžete se pohodlně usadit a s plnou důvěrou nechat Míímo na své zahradě pracovat.

Hlavní výhody robotické sekačky Honda Miimo

Pracovní prostor je pro Míímo vyhrazen „ohradníkovým“ vodičem. Tento vodič je skryt pod povrchem trávníku a díky digitálnímu signálu říká sekačce kde má přesně zastavit a otočit se. Digitální signál je odolný vůči jiným signálům tak, aby nebyla Vaše sekačka při práci negativně ovlivňována.
Ostrý řez je základem kvalitní péče o trávník

Oboustranné, velmi ostré 3 žací čepelky o velikosti žiletky jsou výkyvně zavěšeny na disku. Disk s žacími čepelkami se po každém nabití akumulátoru sekačky začne otáčet opačným směrem než před nabíjením. Je tak zajištěno rovnoměrné opotřebení žacích břitů z obou stran a jejich životnost je dvojnásobná. Použitý materiál je mimořádně houževnatý a nedovolí jakékoliv úlomky či střepinky.
Li-Ion baterie s dlouhou životností

Sekačka Míímo je napájena poslední generací Lithium-iontových baterií (Li-Ion), které zaručují vysoký a dlouhodobý výkon robotické sekačky. Kompaktní rozměry článků, nízká úroveň samovybíjení a absolutní nenáročnost na jakoukoliv údržbu znamenají nízké provozní náklady, spolehlivost a mimořádně dlouhou životnost.

Honda Míímo naprosto samostatně pracuje přesně v čase kdy potřebujete a jak dlouho potřebujete a kde potřebujete. Elektronika neustále hlídá kapacitu baterií a jakmile kapacita klesne pod minimální úroveň, sekačka si sama spolehlivě a hlavně včas najde nejbližší cestu k nabíjecí stanici, dojede se nabít a poté se opět vrátí k rozdělané práci a naváže tam, kde před nabíjením skončila.
Honda Míímo je přitom natolik inteligentní, že při najíždění a vyjíždění z nabíjecí stanice využívá různých stop. Nedochází tak k „vyjíždění“ kolejí v trávníku v prostoru kolem nabíjecí stanice.

Jasné a intuitivní ovládací menu na přehledném displeji usnadňuje programování času a nastavení elektronické řídící jednotky robotické sekačky Honda Míímo. To vše samozřejmě v českém jazyce.


Bohužel žijeme ve světě, kdy se může automatická sekačka Míímo, na zahradě setkat s nezvanou návštěvou, které se zalíbí natolik, že se rozhodne ji odnést. Pro Váš klid v duši je Vaše robotická sekačka chráněna číselným PIN kódem. Jakmile dojde ke zvednutí sekačky, aktivuje se výstražný alarm a sekačka se okamžitě vypne. Pro odblokování je nutné na klávesnici namačkat správný číselný PIN kód. Bez tohoto kódu je sekačka prakticky nepoužitelná a nelze ji v žádném případě zprovoznit.

Svahový režim zaručuje vysoce efektivní pohyb sekačky ve svazích se sklonem blížícím se 45%. Směrová čidla udržují sekačku v jízdě stejným směrem, jakým sekačka do svahu najela. Při jízdě ze svahu je zase rychlost jízdy automaticky udržována tak, aby se předešlo prudkému brždění s následným poškozením trávníku. Je tak zaručena stejná kvalita sekání ve svahu jako na rovině.
Odolnost vůči dešti

Míímo je schopna pracovat bez ohledu na počasí. Veškerá technika Míímo je schována pod pevným a odolným krytem, zajišťujícímu dokonalou vodotěsnost a ochranu elektroniky před vlhkostí.

 

Obsah dodávky:

  • robotická sekačka Honda Miimo 310
  • dokovací nabíjecí stanice
  • ohradníkový vodič 200m

 

Technické parametry:

Maximální velikost sečené plochy 1.500 m2
Hodinový výkon sekačky 83 m2
Maximální délka obvodového vodiče 400m
Způsob sečení Náhodný / Směrový / Smíšený / Spirálový
Typ pracovního nástroje Disk se třemi kyvnými noži
Výkon motorů pojezdu 2 x 25W
Výkon motoru žacího ústrojí 56W
Baterie Li-ion 21,6V / 2.0Ah
Šíře záběru 22cm
Výška sekání 20-60mm (70 poloh)
Hlučnost LwA 62 dB
Hmotnost 11,5kg

 


Robotická sekačka Honda Miimo HRM 310 v kategoriích: Robotické sekačky

Parametry

Napájení, typ pohonu Akumulátorové
Typ stroje Robotická sekačka
Šíře záběru 22cm
Technologie akumulátoru Li-Ion
Položit nový dotaz

Zákaznické dotazy

Podobné produkty

Naposledy prohlížené produkty

Navštivte nás v naší kamenné prodejně

Provozujeme specializovaný maloobchodní a velkoobchodní prodej profesionálního nářadí a nástrojů předních světových výrobců a značek v oboru elektrického ručního nářadí, ručního nářadí, příslušenství a nástrojů. Dále u nás najdete techniku pro průmysl, stavebnictví, zahradu a úklid.

VÍCE O PRODEJNĚ

Testovací centrum - vyzkoušejte si pořádné nářadí

Provozujme vlastní testovací centrum strojů FESTOOL, FEIN, BOSCH, MAFELL a DREMEL. Zde si můžete vyzkoušet většinu strojů přímo při práci. Pokud nemáte čas na návštěvu testcentra, můžete si objednat návštěvu předváděcího vozu se specializovaným technikem přímo u Vás.

VÍCE O TESTOVACÍM CENTRU

Copyright © 2003-2021