Napište nám
Volejte každý pracovní den od 7:00 do 15:00hod
 
Přihlášení
EUR
menu

Pneumatická sponkovačka KMR 3481 na spony typu C (BeA 90) 12-41mm

Katalogové číslo: KMR 12100539
Značka: KMR

Sponkovačka pro spony typu C se používá nejčastěji v nábytkářské výrobě. Je možné je použít i v celé řadě prací se dřevem, s materiály na bázi dřeva a také s plasty. Používají se také například pro připevňování lehkých izolací, připevňování drátů, dřevěných palubek, plastových profilů atd. Rozsah použitých spon 12-41mm délky.

Dostupnost: 12 dní

Původní cena: 6 130 Kč

6 130 Kč

5 066 Kč bez DPH

Doporučené příslušenství

Sponkovačka pro spony typu C se používá nejčastěji v nábytkářské výrobě. Je možné je použít i v celé řadě prací se dřevem, s materiály na bázi dřeva a také s plasty. Používají se také například pro připevňování lehkých izolací, připevňování drátů, dřevěných palubek, plastových profilů atd. Rozsah použitých spon 12-41mm délky.


Pneumatická sponkovačka KMR 3481 na spony typu C (BeA 90) 12-41mm v kategoriích: Hřebíkovačky, Sponkovačky

Parametry

Napájení, typ pohonu Stlačený vzduch
Tvar spony BeA 90
Položit nový dotaz

Zákaznické dotazy

Naposledy prohlížené produkty

Navštivte nás v naší prodejně

Provozujeme specializovaný maloobchodní a velkoobchodní prodej profesionálního nářadí a nástrojů předních světových výrobců a značek v oboru elektrického ručního nářadí, ručního nářadí, příslušenství a nástrojů. Dále u nás najdete techniku pro průmysl, stavebnictví, zahradu a úklid.

Testovací centrum - vyzkoušejte si pořádné nářadí

Provozujme vlastní testovací centrum strojů FESTOOL, FEIN, BOSCH, MAFELL a DREMEL. Zde si můžete vyzkoušet většinu strojů přímo při práci. Pokud nemáte čas na návštěvu testcentra, můžete si objednat návštěvu předváděcího vozu se specializovaným technikem přímo u Vás.

Copyright © 2024