info@naradionline.cz | Doprava
Přihlášení
EUR
menu
Novinka

Přenosný kufříkový kompresor s nádobou PackMaster 160-8-6 WOF

Katalogové číslo: 2236115863
Značka: Schneider

Díky lehké konstrukci je kufříkový kompresor PackMaster ideálním řešením pro mnoho aplikací, kde hraje malý rozměr zásadní roli. Z  mnoha volitelného příslušenství lze zvolit sestavu, která Vám usnadní práci. Uplatnění tak najde v automobilech, kancelářských budovách, dílnách a dalších soukromých a veřejných zařízeních.

Skladem: 2 ks , úterý 28.5. u vás

Původní cena: 4 767 Kč

4 290 Kč

3 546 Kč bez DPH

Možnosti přepravy Doprava

Česká pošta (balík do ruky) Mobile úterý 28.5.
PPL - přepravní služba Mobile úterý 28.5.
Osobní odběr na prodejně pondělí 27.5.
Special - Osobní odběr úterý 28.5.
TOPTRANS - přepravní služba úterý 28.5.

Doporučené příslušenství

Díky lehké konstrukci je kufříkový kompresor PackMaster ideálním řešením pro mnoho aplikací, kde hraje malý rozměr zásadní roli. Z  mnoha volitelného příslušenství lze zvolit sestavu, která Vám usnadní práci. Uplatnění tak najde v automobilech, kancelářských budovách, dílnách a dalších soukromých a veřejných zařízeních.

  • Snadné použití a kompaktnost patří k nejvýraznějším vlastnostem kompresoru PackMaster od Schneider Airsystems. Doba, kdy jste se s námahou snažili přivést stlačený vzduch tam, kde byl zapotřebí, jsou už pryč.
  • PackMaster váží pouhých 10 kg a lze ho tak snadno přenášet za protiskluzovou rukojeť na místa, kde ho budete potřebovat. PackMaster je vybaven dvěma sadami patek tlumících vibrace, takže ho lze umístit jak svisle tak horizontálně, prostě optimálně tak, jak potřebujete.
  • K hlavním vlastnostem patří možnost přenášení a snadné použití. Je však také zapotřebí přivádět stlačený vzduch. Proto vám standardně nabízíme univerzální odvod vzduchu, spirálovou hadici a přihrádku pro uložení
    příslušenství.
  • Výjimečně malé rozměry kompresoru PackMaster jsou v ostrém kontrastu s jeho parametry. Ty dosahují doslova nečekaných hodnot. Nasávané množství vzduchu je 160 l/min, tlak 8 barů, výkon motoru 1,1 kW.
  • součástí dodávky je malá spirálová hadice

 Technické parametry:

 tlak

8 bar

 nasávané množství 160 l/min
 plnící množství 70 l/min
 příkon 1,1 kW
 napětí 23 0 V

 počet otáček

 objem vzdušníku 8 l
 hmotnost 10,0 Kg 
 hlučnost 88 dB(A)1 
 délka kabelu  
 rozměry (V x Š x D) 325 x 233 x  536mm 


Přenosný kufříkový kompresor s nádobou PackMaster 160-8-6 WOF v kategoriích: Kompresory

Parametry

Napájení, typ pohonu Elektrické 240V
Použití Přenosný kompresor
Mazání kompresoru Bezolejové
Nasávané množství vzduchu 1 -150 l/min
Příkon 1,0-1,9 kW
Velikost vzdušníku 0-19 litrů
Položit nový dotaz

Zákaznické dotazy

Podobné produkty

Naposledy prohlížené produkty

Navštivte nás v naší prodejně

Provozujeme specializovaný maloobchodní a velkoobchodní prodej profesionálního nářadí a nástrojů předních světových výrobců a značek v oboru elektrického ručního nářadí, ručního nářadí, příslušenství a nástrojů. Dále u nás najdete techniku pro průmysl, stavebnictví, zahradu a úklid.

Testovací centrum - vyzkoušejte si pořádné nářadí

Provozujme vlastní testovací centrum strojů FESTOOL, FEIN, BOSCH, MAFELL a DREMEL. Zde si můžete vyzkoušet většinu strojů přímo při práci. Pokud nemáte čas na návštěvu testcentra, můžete si objednat návštěvu předváděcího vozu se specializovaným technikem přímo u Vás.

Copyright © 2024