Napište nám
Zavolejte nám: +420 383 420 513
 
Přihlášení
EUR
menu

Olfa japonské řezače

OLFA japonský vynálezce a výrobce odlamovacích nožů a dalších řezačů je již přes půl století firmou určující trendy vývoje řezačů, skalpelů, rotačních řezačů, nůžek a řezacích podložek. Díky japonské preciznosti se nářadí OLFA řadí na špičku mezi výrobci řezacích nástrojů.

Proč používat nářadí OLFA?

Všechny výrobky OLFA jsou navrhovány s ohledem na uživatel a jejich komfort a bezpečí při práci. OLFA jako první na světě vyrobila nůž s výměnnou odlamovací čepelí, vyrábí rotační řezače, skalpely, nůžky a další řezače. Sortimnet řezačů OLFA doplňují řezací podložky OLFA, které vynikají dlouhou životností s minimálním opotřebením. Každý, kdo hledá kvalitu, volí nářadí OLFA.

77Nářadí Olfa 17Řezací podložky 6Pravítka 69Čepele Olfa
Zobrazit filtr >>
<< Zavřít

Filtr

Cena

Doporučené použití

Výběr podle typu

Výběr podle čepele

Navštivte nás v naší prodejně

Provozujeme specializovaný maloobchodní a velkoobchodní prodej profesionálního nářadí a nástrojů předních světových výrobců a značek v oboru elektrického ručního nářadí, ručního nářadí, příslušenství a nástrojů. Dále u nás najdete techniku pro průmysl, stavebnictví, zahradu a úklid.

Testovací centrum - vyzkoušejte si pořádné nářadí

Provozujme vlastní testovací centrum strojů FESTOOL, FEIN, BOSCH, MAFELL a DREMEL. Zde si můžete vyzkoušet většinu strojů přímo při práci. Pokud nemáte čas na návštěvu testcentra, můžete si objednat návštěvu předváděcího vozu se specializovaným technikem přímo u Vás.

Copyright © 2024