Napište nám
Volejte každý pracovní den od 7:00 do 15:00hod
 
Přihlášení
EUR
menu

> Ruční nářadí / OLFA

Čepele Olfa

Výměnné čepele a jejich kvalita jsou jedním z hlavních úspěchů všech řezačů OLFA. Čepele jsou vyráběny ze speciálně upravené nástrojové oceli a jejich břity jsou ostřeny do maximální ostrosti při zachování dlouhé životnosti. Každá výměnná čepel je vyrobena, tak aby vyhověla požadavkům řezače do kterého náleží. Všeobecně známé odlamovací čepele výšky 9mm a 18mm lze používat i v řezačích jiných značek, ale jistě budete postrádat komfort při řezání, který nabízí rukojeť a čepel od značky OLFA.
77Nářadí Olfa 17Řezací podložky 6Pravítka 69Čepele Olfa
Zobrazit filtr >>
<< Zavřít

Filtr

Cena

Výběr podle typu

Výběr podle čepele

Navštivte nás v naší prodejně

Provozujeme specializovaný maloobchodní a velkoobchodní prodej profesionálního nářadí a nástrojů předních světových výrobců a značek v oboru elektrického ručního nářadí, ručního nářadí, příslušenství a nástrojů. Dále u nás najdete techniku pro průmysl, stavebnictví, zahradu a úklid.

Testovací centrum - vyzkoušejte si pořádné nářadí

Provozujme vlastní testovací centrum strojů FESTOOL, FEIN, BOSCH, MAFELL a DREMEL. Zde si můžete vyzkoušet většinu strojů přímo při práci. Pokud nemáte čas na návštěvu testcentra, můžete si objednat návštěvu předváděcího vozu se specializovaným technikem přímo u Vás.

Copyright © 2024