info@naradionline.cz | Doprava
Přihlášení
EUR
menu

MultiTool nástavec se strunovou hlavou STA1500, 38cm, 2,4mm

Katalogové číslo: EGO STA1500
Značka: EGO power

Žací nástavec s poloautomatickou strunovou hlavnou. Poloautomatická strunová hlava zajišťuje optimální dávkování žací struny dle míry její opotřebení. Nástavec je určen pro systém EGO Multi-Tool s pohonnou jednotkou v níže uvedeném doporučeném příslušenství.

Dostupnost: 3 dny

2 990 Kč

2 471 Kč bez DPH

Doporučené příslušenství

Žací nástavec s poloautomatickou strunovou hlavnou. Poloautomatická strunová hlava zajišťuje optimální dávkování žací struny dle míry její opotřebení. Pokud je struna zkrácena opotřebováním, stačí během rotace strunové hlavy klepnout o zem, dojde tak k mžikovému uvolnění zámku struny a odstředivou silou se struna automaticky odvine z cívky uvnitř hlavy a prodlouží se tak sekací rameno struny až na max. 380 mm. Poklep můžete opakovat dokud nedojde k povytažení struny na požadovanou délku. V případě delšího povytažení dojde k automatickému zaříznutí struny. Když je zásoba struny na cívce spotřebována, její doplnění je velmi snadné. Spolehlivý systém strunové hlavy typu Rapid Reload tak umožní pracovat bez přerušení a včas dokončit svoji práci. Dokonalá ochrana před odlétávající trávou je zajištěna díky rozměrnému a robustnímu bezpečnostnímu krytu. Cívka pojme 4 metry náhradní struny o průměru 2,4mm. Začistěte trávník podél plotů a zdí a dalších pevných překážek, kam se klasická sekačka nedostane, s profesionální přesností.
Součástí balení je již instalační materiál pro použití sekacího travního kotouče. Pro použití sekacího kouče je tak nutné dodkoupit pouze kotouč samotný.

Technické informace

Záběr sečení (cm) : 38
Celková délka (cm) : 97
Ovládání otáček : variabilní ve 2 úrovních
Maximální průměr struny (mm) : 2,4
Kapacita struny na cívce max. (m) : 4
Provozní doba - 2,5 Ah baterie
do 18 min.
Provozní doba - 5,0 Ah baterie
do 45 min.
Provozní doba - 7,5 Ah baterie
do 72 min.
Provozní doba - 10,0 Ah baterie
do 93 min.
Hmotnost bez baterie (kg)
1,6


MultiTool nástavec se strunovou hlavou STA1500, 38cm, 2,4mm v kategoriích: Příslušenství

Parametry

Typ stroje Strunová sekačka
Šíře záběru 38cm
Všechny články

Související články z poradny

Položit nový dotaz

Zákaznické dotazy

Naposledy prohlížené produkty

Navštivte nás v naší prodejně

Provozujeme specializovaný maloobchodní a velkoobchodní prodej profesionálního nářadí a nástrojů předních světových výrobců a značek v oboru elektrického ručního nářadí, ručního nářadí, příslušenství a nástrojů. Dále u nás najdete techniku pro průmysl, stavebnictví, zahradu a úklid.

Testovací centrum - vyzkoušejte si pořádné nářadí

Provozujme vlastní testovací centrum strojů FESTOOL, FEIN, BOSCH, MAFELL a DREMEL. Zde si můžete vyzkoušet většinu strojů přímo při práci. Pokud nemáte čas na návštěvu testcentra, můžete si objednat návštěvu předváděcího vozu se specializovaným technikem přímo u Vás.

Copyright © 2024