Napište nám
Volejte každý pracovní den od 7:00 do 15:00hod
 
Přihlášení
EUR
menu

Digitální úhloměr s ramenem 320mm, 0-220°

Katalogové číslo: FDU-002
Značka: CMT

rychlejší, přesnější a úspornější vypočítávání úhlů v robustním provedení, přesný přenos úhlů na obrobky, vysoká přesnost, velký čitelný displej, rozsah úhlu 0° - 220° s přesností na 0,05°, zakomponované měřidlo 0 - 320mm, automatické vypínání, uzamčení pozice úhlu

Dostupnost: 7 dní

Původní cena: 1 229 Kč

1 168 Kč

965 Kč bez DPH

Tento digitální úhloměr s ramenem je měřící nástroj s mnoha funkcemi. Velmi snadno můžete změřit úhel a pomocí pravítka délky 270 mm narýsovat zároveň rysku řezu. Čitelný velký displej Vám ukáže přesný úhel v rozmezí 0° - 225° s rozlišením na 0,05°. Úhloměr slouží zároveň jako vodováha, obsahuje jednu libelu.

- Analogový ukazatel kvadrantu úhlu
- 4 nastavovací díry pro fixaci úhloměru ve specifických úhlech. Pokud odmontujete tento fixační šroub . můžete měřit až 360°.
- Kovové pravítko
- Hliníková základna
- LCD displej
- Zamykací ovládací šroub
- Nastavte otáčecí část a zafixujte ovládacím šroubem. Narýsujte rysku a jednoduše odřízněte.

Technické parametry:
- baterie 3V/L lithium 2000h
- rozlišení 0,05°


Digitální úhloměr s ramenem 320mm, 0-220° v kategoriích: Vodováhy

Parametry

Délka 320mm
Položit nový dotaz

Zákaznické dotazy

Naposledy prohlížené produkty

Navštivte nás v naší prodejně

Provozujeme specializovaný maloobchodní a velkoobchodní prodej profesionálního nářadí a nástrojů předních světových výrobců a značek v oboru elektrického ručního nářadí, ručního nářadí, příslušenství a nástrojů. Dále u nás najdete techniku pro průmysl, stavebnictví, zahradu a úklid.

Testovací centrum - vyzkoušejte si pořádné nářadí

Provozujme vlastní testovací centrum strojů FESTOOL, FEIN, BOSCH, MAFELL a DREMEL. Zde si můžete vyzkoušet většinu strojů přímo při práci. Pokud nemáte čas na návštěvu testcentra, můžete si objednat návštěvu předváděcího vozu se specializovaným technikem přímo u Vás.

Copyright © 2024