info@naradionline.cz | Doprava
Přihlášení
EUR
menu

>

Měřící technika

Kvalitní a přesné měření je základem pro kvalitní a přesnou práci. Skládací a svinovací metry dopňují laserové měřiče vzdálenosti s výpočtem ploch a objemů. Libela vodováhy už není základem měření roviny, protože digitální vodováha změří nejen rovinu, ale i sklon. Hadicové vodováhy (šlaufky) pro měření na větších překoná samonivelační laser s dosahem paprsku až 300m. Riziko navrtání rozvodů ve zdi je mnohem menší při použití detektorů kovů. V nepřístupných místech se můžeme pohodlně porozhlédnout díky inspekční kameře (endoskopu).
Zobrazit filtr >>
<< Zavřít

Filtr

Cena

Značka

Napájení, typ pohonu

Typ klíče

Provedení měřidla

Další vlastnosti

Provedení nářadí

Tvar

Unašeč

Rozměr

Délka

Materiál

Počet akumulátorů

Napětí akumulátoru

Technologie akumulátoru

Kapacita (energie)

Balení

Rozsah momentu - MAX

Rozsah momentu - MIN

Navštivte nás v naší prodejně

Provozujeme specializovaný maloobchodní a velkoobchodní prodej profesionálního nářadí a nástrojů předních světových výrobců a značek v oboru elektrického ručního nářadí, ručního nářadí, příslušenství a nástrojů. Dále u nás najdete techniku pro průmysl, stavebnictví, zahradu a úklid.

Testovací centrum - vyzkoušejte si pořádné nářadí

Provozujme vlastní testovací centrum strojů FESTOOL, FEIN, BOSCH, MAFELL a DREMEL. Zde si můžete vyzkoušet většinu strojů přímo při práci. Pokud nemáte čas na návštěvu testcentra, můžete si objednat návštěvu předváděcího vozu se specializovaným technikem přímo u Vás.

Copyright © 2024