info@naradionline.cz | Doprava
Přihlášení
EUR

>

Měřící technika

Kvalitní a přesné měření je základem pro kvalitní a přesnou práci. Skládací a svinovací metry dopňují laserové měřiče vzdálenosti s výpočtem ploch a objemů. Libela vodováhy už není základem měření roviny, protože digitální vodováha změří nejen rovinu, ale i sklon. Hadicové vodováhy (šlaufky) pro měření na větších překoná samonivelační laser s dosahem paprsku až 300m. Riziko navrtání rozvodů ve zdi je mnohem menší při použití detektorů kovů. V nepřístupných místech se můžeme pohodlně porozhlédnout díky inspekční kameře (endoskopu).
Zobrazit filtr >>
<< Zavřít

Filtr

Cena

Značka

Provedení

Provedení měřidla

Kapacita akumulátoru

Rozsah momentu - MIN

Napětí akumulátoru

Rozsah momentu - MAX

Délka

Materiál

Další vlastnosti

Typ obalu

Tvar

Unašeč

Rozměr

Typ klíče

Počet akumulátorů

Navštivte nás v naší kamenné prodejně

Provozujeme specializovaný maloobchodní a velkoobchodní prodej profesionálního nářadí a nástrojů předních světových výrobců a značek v oboru elektrického ručního nářadí, ručního nářadí, příslušenství a nástrojů. Dále u nás najdete techniku pro průmysl, stavebnictví, zahradu a úklid.

VÍCE O PRODEJNĚ

Testovací centrum - vyzkoušejte si pořádné nářadí

Provozujme vlastní testovací centrum strojů FESTOOL, FEIN, BOSCH, MAFELL a DREMEL. Zde si můžete vyzkoušet většinu strojů přímo při práci. Pokud nemáte čas na návštěvu testcentra, můžete si objednat návštěvu předváděcího vozu se specializovaným technikem přímo u Vás.

VÍCE O TESTOVACÍM CENTRU

Copyright © 2003-2021