Napište nám
Zavolejte nám: +420 383 420 513
 
Přihlášení
EUR
menu
Novinka

Truhlářské značící pravítko s příložníkem a rastrem po 1mm, 5-60mm

Katalogové číslo: MER-ZPR60
Značka: IGM

 Duralové pravítko se značícími otvory v rastru po 1 mm. Rychlé a přesné rýsování rovnoběžných čar ve vzdálenosti 5 - 60 mm. Kompaktní rozměr, vejde se do každé kapsy.

Dostupnost: Na dotaz

Původní cena: 390 Kč

370 Kč

306 Kč bez DPH

Doporučené příslušenství

 Duralové pravítko se značícími otvory v rastru po 1 mm. Rychlé a přesné rýsování rovnoběžných čar ve vzdálenosti 5 - 60 mm. Kompaktní rozměr, vejde se do každé kapsy.

Malé kompaktní značící pravítko pro rýsování dokonale rovnoběžných čar podle hrany materiálu. Vložte tužku do odpovídajícího otvoru a vytvořte rovnoběžnou čáru posouváním pravítka po hraně dílce. Rovnoběžnou čáru můžete rýsovat ve vzdálenosti 5 až 60 mm od hrany dílce. Každý otvor představuje 1 mm.

• Materiál ze slitiny hliníku je odolný proti opotřebení a korozi.
• Příložník je vhodný pro tuhy 0,5–1 mm.
• Rozměry: 80 x 58 x 9 mm


Truhlářské značící pravítko s příložníkem a rastrem po 1mm, 5-60mm v kategoriích: Úhelníky a Pravítka

Parametry

Délka 60mm
Položit nový dotaz

Zákaznické dotazy

Naposledy prohlížené produkty

Navštivte nás v naší prodejně

Provozujeme specializovaný maloobchodní a velkoobchodní prodej profesionálního nářadí a nástrojů předních světových výrobců a značek v oboru elektrického ručního nářadí, ručního nářadí, příslušenství a nástrojů. Dále u nás najdete techniku pro průmysl, stavebnictví, zahradu a úklid.

Testovací centrum - vyzkoušejte si pořádné nářadí

Provozujme vlastní testovací centrum strojů FESTOOL, FEIN, BOSCH, MAFELL a DREMEL. Zde si můžete vyzkoušet většinu strojů přímo při práci. Pokud nemáte čas na návštěvu testcentra, můžete si objednat návštěvu předváděcího vozu se specializovaným technikem přímo u Vás.

Copyright © 2024