info@naradionline.cz | Doprava
Přihlášení
EUR
menu

Magnetické vrtačky - mobilní náhrada stojanové vrtačky

Magnetická vrtačka je ideální náhradou velké stojanové vrtačky. Najde uplatnění všude tam, kde nemůže vrtaný díl za vrtačkou , ale vrtačka musí za ním. Máme pro Vás kompletní nabídku od malých lehce přenosných vrtaček po velké automatické vrtačky vrtající otvory přes 100mm. Samozřejmě pracujeme i bez kabelu s akumulátorovou magnetickou vrtačkou.

Většina magnetických vrtaček pracuje s jádrovými korunkovými vrtáky Weldon nebo Quick In, ale často u magnetické vrtačky najdeme i klasické všem dobře známé upínání Morse kuželem. Jádrové vrtačky poskytují nejlepší výsledky vrtání za nejkratší možnou dobu. Kompaktní, výkonné univerzální jádrové vrtačky snižují náročnost práce na minimum, protože není třeba ani předvrtání ani přestavění, a to zároveň při rychlém postupu práce. Také posuvná síla je výrazně nižší, protože jádrové vrtáky pracují s menší řeznou plochou. A to šetří čas, energii i náklady.

Elektrické vrtačky bez příklepu, bezpříklepové vrtačky jsou určeny pro vrtání do dřeva, železa, hliníku, plastů a všech stavebních materiálů mimo beton, kámen a cihly. Výhodou vrtačky bez příklepu je menší hmotnost a tudíž lepší ovladatelnost. Bezpříklepová vrtačka najde uplatnění při svrtávání, nýtování, kolíkování, zahlubovaní a dalších montážních pracích. Vyberte si vrtačku podle oblíbeného výrobce nebo podle parametru zatržením políčka ...
29Vrtačky a Kladiva 2531Vrtáky 204Příslušenství vrtání
Zobrazit filtr >>
<< Zavřít

Filtr

Cena

Značka

Napájení, typ pohonu

Typ vrtačky

Další vlastnosti

Třída vrtačky

Upínání nástroje

Příkon

Počet akumulátorů

Napětí akumulátoru

Technologie akumulátoru

Kapacita (energie)

Balení

Magnetická vrtačka - plovoucí magnet

Geniální řešení jak snadno nastavit střed vrtáku na potřebné místo při zapnutém elektomagnetu magnetické vrtačky.

Magnetická vrtačka - automatický posuv

Připravuje se ...

Magnetická vrtačka - řezání závitů

Připravuje se ...

 


VIDEO seriál - seznámení s jádrovými magnetickými vrtačkami do kovu

VIDEO tutorial - jádrové magnetické vrtačky do kovu

Navštivte nás v naší prodejně

Provozujeme specializovaný maloobchodní a velkoobchodní prodej profesionálního nářadí a nástrojů předních světových výrobců a značek v oboru elektrického ručního nářadí, ručního nářadí, příslušenství a nástrojů. Dále u nás najdete techniku pro průmysl, stavebnictví, zahradu a úklid.

Testovací centrum - vyzkoušejte si pořádné nářadí

Provozujme vlastní testovací centrum strojů FESTOOL, FEIN, BOSCH, MAFELL a DREMEL. Zde si můžete vyzkoušet většinu strojů přímo při práci. Pokud nemáte čas na návštěvu testcentra, můžete si objednat návštěvu předváděcího vozu se specializovaným technikem přímo u Vás.

Copyright © 2024