Napište nám
Dovoláte se nám další pracovní den od 7:00 do 15:00hod
 
Přihlášení
EUR
menu
Sleva: 15%

Dremel Stylo+, 9 W, 5-22.000 ot./min., EZ Twist, 15 ks přísl,

Katalogové číslo: F 013 205 0JM
Značka: Dremel

Všestranné nářadí Dremel Stylo+ je ideální pro dokonalé provedení dokončovacích prací na vašich kutilských a rukodělných projektech. Díky štíhlé rukojeti a nízké hmotnosti je nářadí možné držet jako obyčejné pero. Pohodlná manipulace a snadné ovládání umožňují zvládnout všechny kreativní kutilské projekty, které si žádají více času a přesnosti. Nářadí je vybavené 2metrovým přívodním kabelem, a umožňuje tak velkou pohyblivost při gravírování, řezbářství, začišťování a leštění široké škály materiálů.

Dostupnost: 2 dny

Původní cena: 1 798 Kč

1 528 Kč

1 263 Kč bez DPH

Doporučené příslušenství

Proměnné otáčky (5 000 až 22 000): Pro přesnou práci na kreativních kutilských a rukodělných projektech.Kompaktní a lehká konstrukce s 2metrovým kabelem: Nářadí se snadno a pohodlně používá.Ergonomický úchop: Zajišťuje pohodlí a kontrolu pro maximální přesnost.

Zapuštěné upínací pouzdro: Zamezuje jakémukoli narušování provozu.

Oddělené tlačítko zap/vyp: Zapamatuje si vaše nastavení otáček i po vypnutí a zapnutí nářadí.


Dremel Stylo+, 9 W, 5-22.000 ot./min., EZ Twist, 15 ks přísl, v kategoriích: Dremel stroje

Parametry

Napájení, typ pohonu Elektrické 240V
Typ brusky Mikrobrusky
Použití na: Broušení
Položit nový dotaz

Zákaznické dotazy

Naposledy prohlížené produkty

Navštivte nás v naší prodejně

Provozujeme specializovaný maloobchodní a velkoobchodní prodej profesionálního nářadí a nástrojů předních světových výrobců a značek v oboru elektrického ručního nářadí, ručního nářadí, příslušenství a nástrojů. Dále u nás najdete techniku pro průmysl, stavebnictví, zahradu a úklid.

Testovací centrum - vyzkoušejte si pořádné nářadí

Provozujme vlastní testovací centrum strojů FESTOOL, FEIN, BOSCH, MAFELL a DREMEL. Zde si můžete vyzkoušet většinu strojů přímo při práci. Pokud nemáte čas na návštěvu testcentra, můžete si objednat návštěvu předváděcího vozu se specializovaným technikem přímo u Vás.

Copyright © 2024