info@naradionline.cz | Doprava
Přihlášení
EUR

> Elektrické nářadí / Mikronářadí

Dremel příslušenství

V sekci příslušenství najdete všechny doplňky k nářadí DREMEL jako jsou vrtací stojany, frézovací stoly, pilové nástavce, pracovní stoly, ohebné hřídele, úhlové nástavce pro vrtání za roh a další prvky rozšiřující pracovní možnosti DREMEL. Nemohou zde chybět upínací prvky pro jednotlivé nástroje v podobě kleštin a sklíčidel, upínací válce pro brusné prstence a stopky pro leštící nástroje včetně rychloupínacího systému Speed-Clic. Poslední skupinou jsou upínací svěrky a multifunkční svěráky.
23Dremel stroje 180Dremel nástroje 29Dremel příslušenství
Zobrazit filtr >>
<< Zavřít

Filtr

Cena

Kapacita (energie)

Typ příslušenství

Napětí akumulátoru

Použití na:

Technologie akumulátoru

Funkce

Napájení, typ pohonu

Navštivte nás v naší kamenné prodejně

Provozujeme specializovaný maloobchodní a velkoobchodní prodej profesionálního nářadí a nástrojů předních světových výrobců a značek v oboru elektrického ručního nářadí, ručního nářadí, příslušenství a nástrojů. Dále u nás najdete techniku pro průmysl, stavebnictví, zahradu a úklid.

VÍCE O PRODEJNĚ

Testovací centrum - vyzkoušejte si pořádné nářadí

Provozujme vlastní testovací centrum strojů FESTOOL, FEIN, BOSCH, MAFELL a DREMEL. Zde si můžete vyzkoušet většinu strojů přímo při práci. Pokud nemáte čas na návštěvu testcentra, můžete si objednat návštěvu předváděcího vozu se specializovaným technikem přímo u Vás.

VÍCE O TESTOVACÍM CENTRU

Copyright © 2003-2021