info@naradionline.cz | Doprava
Přihlášení
EUR
menu

Akumulátor Li-Ion Honda HBP 20AH, 56V, 2,0Ah

Katalogové číslo: HBP20AH
Značka: Honda

Akumulátor Li-ion pro zahradní techniku Honda. Napětí 56V zajišťuje dostatek energie i pro velmi náročné zatížení při domácí i profesionální práci se zahradní technikou.

Dostupnost: 3 dny

Původní cena: 3 990 Kč

3 990 Kč

3 298 Kč bez DPH

Doporučené příslušenství

Sleva: 29% Doprodej

Nabíječka akumulátorů Honda EGO HBC 550 W

Honda Skladem
3 490 Kč 2 490 Kč s DPH

Akumulátor Li-ion pro zahradní techniku Honda. Napětí 56V zajišťuje dostatek energie i pro velmi náročné zatížení při domácí i profesionální práci se zahradní technikou.

  • Důmyslné rozložení jednotlivých článků do dvou "vějířů" zajišťuje dokonalé chlazení a teplotní vyváženost celé baterie jak při práci, tak i při nabíjení.
  • Díky elektronickému "balanceru" dochází k optimálnímu a rovnoměrnému odběru jak při napájení stroje, tak i k rovnoměrnému a vyváženému dobíjení jednotlivých článků.
  • Baterii lze použít k napájení všech AKU strojů z aktuální nabídky Honda. Pro nabíjení je nutné použít inteligentní, originální standardní nabíječku Honda HBC210 nebo rychlonabíječku Honda HBC550.


Akumulátor Li-Ion Honda HBP 20AH, 56V, 2,0Ah v kategoriích: Příslušenství

Parametry

Napětí akumulátoru 56V
Technologie akumulátoru Li-Ion
Kapacita (energie) 2,0Ah
Položit nový dotaz

Zákaznické dotazy

Naposledy prohlížené produkty

Navštivte nás v naší prodejně

Provozujeme specializovaný maloobchodní a velkoobchodní prodej profesionálního nářadí a nástrojů předních světových výrobců a značek v oboru elektrického ručního nářadí, ručního nářadí, příslušenství a nástrojů. Dále u nás najdete techniku pro průmysl, stavebnictví, zahradu a úklid.

Testovací centrum - vyzkoušejte si pořádné nářadí

Provozujme vlastní testovací centrum strojů FESTOOL, FEIN, BOSCH, MAFELL a DREMEL. Zde si můžete vyzkoušet většinu strojů přímo při práci. Pokud nemáte čas na návštěvu testcentra, můžete si objednat návštěvu předváděcího vozu se specializovaným technikem přímo u Vás.

Copyright © 2024