info@naradionline.cz | Doprava
Přihlášení
EUR
menu
Sleva: 22%

Vodící lišta k řetězové pile, 3/8", 35cm,GB- EPR 35

Katalogové číslo: 65406329
Značka: Narex

Lišta pro řetězovou pilu je klíčovým komponentem tohoto nástroje, který umožňuje stabilní a přesné řezání dřeva. Naše lišty jsou navrženy s důrazem na kvalitu a odolnost, aby poskytovaly spolehlivý výkon při každém použití.  Jsou konstruovány tak, aby odolávaly namáhavému používání a zvládaly náročné podmínky při řezání dřeva. To znamená, že můžete spoléhat na jejich odolnost a výkon i při náročných úlohách.

Dostupnost: 10 dní

Původní cena: 530 Kč

413 Kč Sleva 22%

342 Kč bez DPH

Doporučené příslušenství

Naše lišty jsou navrženy s ohledem na přesnost a stabilitu. Mají hladký a rovný povrch, který umožňuje, aby řetěz snadno klouzal po liště bez zasekávání. Díky tomu dosáhnete přesných a rovných řezů bez většího úsilí. Důležitým prvkem našich lišt je také jednoduchá a snadná montáž. Jsou navrženy tak, aby se rychle a bez problémů připevňovaly k řetězové pile. To vám ušetří čas a umožní vám rychle připravit nástroj k práci.

Technické informace
Rozteč 3/8"
Pracovní délka lišty 35cm


Vodící lišta k řetězové pile, 3/8", 35cm,GB- EPR 35 v kategoriích: Příslušenství

Parametry

Typ pily Řetězová pila
Délka 350mm
Položit nový dotaz

Zákaznické dotazy

Podobné produkty

Naposledy prohlížené produkty

Navštivte nás v naší prodejně

Provozujeme specializovaný maloobchodní a velkoobchodní prodej profesionálního nářadí a nástrojů předních světových výrobců a značek v oboru elektrického ručního nářadí, ručního nářadí, příslušenství a nástrojů. Dále u nás najdete techniku pro průmysl, stavebnictví, zahradu a úklid.

Testovací centrum - vyzkoušejte si pořádné nářadí

Provozujme vlastní testovací centrum strojů FESTOOL, FEIN, BOSCH, MAFELL a DREMEL. Zde si můžete vyzkoušet většinu strojů přímo při práci. Pokud nemáte čas na návštěvu testcentra, můžete si objednat návštěvu předváděcího vozu se specializovaným technikem přímo u Vás.

Copyright © 2024