info@naradionline.cz | Doprava
Přihlášení
EUR
menu

AKU sekačka s pojezdem EGO LM2135E, 52cm, 1x7,5Ah

Katalogové číslo: EGO LM2135E-SP
Značka: EGO power

Model EGO LM 2135E-SP - je označení sady modelu LM 2130E-SP se 7,5 Ah baterií BA4200T a rychlonabíječkou CH5500E. Záběr sečení 52cm, podvozek s centrálním nastavením výšky sečení a plynule proměnlivý pojezd, objem sběrného koše 70L, teleskopická a výškově nastavitelná pohodlná rukojeť dělají z tohoto modelu mimořádně komfortní stroj. A hlavně dva sekací nože dělají z tohoto stroje opravdu zdatného "likvidátora" travního porostu.

Skladem: 1 ks , zítra 29.5. u vás

Původní cena: 30 590 Kč

27 990 Kč

23 132 Kč bez DPH

Možnosti přepravy Doprava

Osobní odběr na prodejně dnes 28.5.
TOPTRANS - přepravní služba čtvrtek 30.5.

Doporučené příslušenství

Dva sekací nože u aku sekačky. to tu ještě nebylo...

Výkonný, bezuhlíkový elektromotor je opatřen elektronickou regulací výkonu, která automaticky reaguje na míru zatížení a motor vždy uvede do optimálních otáček sekání. Je tak zajištěna neustálá kontrola nad kvalitou sekání.a znatelně se tak prodlužuje doba chodu sekačky na jedno nabití baterie. Podvozek sekačky je vylisován z vysoce odolného a houževnatého polypropylenového plastu, tudíž je velmi odolný vůči povětrnostním vlivům a mechanickému poškození. Na jedno nabití vám baterie 7,5 Ah za optimálních podmínek poskytne využitelnou energii na posekání travnaté plochy o velikosti až 1200 m². Zvláštností je u této sekačky je dvounožový sekací systém "Select Cut ™", který je vybaven dvěma vyměnitelnými, standardně dodávanými "Premium" sekacími noži pro sekání se sběrem nebo "Premium" sekacími noži pro mulčování (příslušenství za příplatek). Dvojice nožů lze prohazovat dle libosti v závislosti na požadovaném způsobu sekání. Díky dvěma sekacím nožům je dosaženo rozmělnění travní hmoty do několikanásobně menších částeček. Spodní nůž je opatřen aerodynamickými lopatkami, které při rotaci v prostoru pod sekačkou vytváří podtlak a dochází tak k vysávání posekané trávy a vyfukování do sběrného koše. Čím menší jsou useknuté části trávy, tím jsou lehčí a snadněji se z trávníku seberou. Proto sekačky se dvěma noži systému "Select Cut ™" zpravidla lépe sbírají trávu než sekačky s jedním nožem.  Proto se také  jedná o AKU sekačku s nejlepším sběrem trávy na trhu. Za příplatek lze sekačku opatřit rovněž dvěma speciálními mulčovacími noži a mulčovací záslepkou, které ještě zefektivňují, již tak dobré, mulčovací schopnosti sekačky. Automatická variabilní rychlost s plynulou regulací jízdy poskytuje optimální rychlost sekání tak, aby se maximálně využila kapacita baterie a prodloužila se doba provozu sekačky při zachování výkonu sečení trávy. LED světlomety vám usnadní manipulaci se sekačkou v méně osvětlených místech. A až budete s prací hotovi, jednoduše skládací konstrukce teleskopické rukojeti vám značně usnadní čištění a skladování. Sekačka LM 2130E-SP je při provozu mimořádně tichá, provozní a servisní náklady jsou velmi nízké a během provozu produkuje nulové emise.

Technické informace:

Hlučnost dB(A) :    87
Záběr sečení (cm) :   52
Typ pojezdu :   Elektro - variabilní
Rychlost pojezdu (m/s) :  0,6 - 1,4 (2,2 - 5,0 km/h)
Materiál podvozku :   Poly
Polohy a nastavení výšky sečení (mm) :  centrál, 6 poloh (28, 38, 52, 64, 80, 94 mm)
Mulčování :   ano
Typ motoru :  56V, bezuhlíkový 
Výkon motoru (W) :   2000
Kompatibilita baterie :    ano
Objem sběrného koše (litrů) :  70 
Velikost plochy (m²) :    1200 (na 7,5Ah)
Otáčky nástroje (ot.min-1) :   2800

Provozní doba -  7,5 Ah baterie :     do 50 min.
Doba nabíjení - 7,5 Ah baterie  Rychlonabíječka - 60 min., Standard - 145 min.

Hmotnost bez baterie (kg) :    28
Hmotnost s baterií 7,5 Ah (kg) :   30,8


AKU sekačka s pojezdem EGO LM2135E, 52cm, 1x7,5Ah v kategoriích: Sekačky

Parametry

Napájení, typ pohonu Akumulátorové
Typ stroje Rotační sekačka
Šíře záběru 52cm
Počet akumulátorů 1
Napětí akumulátoru 56V
Technologie akumulátoru Li-Ion
Kapacita (energie) 7,5Ah
Všechny články

Související články z poradny

Položit nový dotaz

Zákaznické dotazy

Podobné produkty

Akce v TESTCENTRU

AKU sekačka s pojezdem EGO LM1900E-SP, 47cm, solo

EGO power Dostupnost: 3 dny
15 390 Kč 13 990 Kč s DPH

Naposledy prohlížené produkty

Navštivte nás v naší prodejně

Provozujeme specializovaný maloobchodní a velkoobchodní prodej profesionálního nářadí a nástrojů předních světových výrobců a značek v oboru elektrického ručního nářadí, ručního nářadí, příslušenství a nástrojů. Dále u nás najdete techniku pro průmysl, stavebnictví, zahradu a úklid.

Testovací centrum - vyzkoušejte si pořádné nářadí

Provozujme vlastní testovací centrum strojů FESTOOL, FEIN, BOSCH, MAFELL a DREMEL. Zde si můžete vyzkoušet většinu strojů přímo při práci. Pokud nemáte čas na návštěvu testcentra, můžete si objednat návštěvu předváděcího vozu se specializovaným technikem přímo u Vás.

Copyright © 2024