info@naradionline.cz | Doprava
Přihlášení
EUR
menu
Sleva: 18% Novinka

Nylonová hmoždinka s nerez vrutem do vlhkých prostor DuoSeal 6x38mm (1/50ks)

Katalogové číslo: FR557727
Značka: Fischer

DuoSeal je vyvinutá pro použití do míst, která jsou často omývaná vodou nebo kde se voda může dočasně nashromáždit. Hmoždinka je univerzální a vhodná do všech stavebních materiálů. Její montáž je rychlá a není k ní zapotřebí žádné speciální nářadí. Červená část hmoždinky zajišťuje vysokou únosnost ve všech typech stavebního materiálu. Nerezový vrut A2 je součástí

Skladem: více než 50 ks , pondělí 4.12. u vás

Původní cena: 20,90 Kč

17,14 Kč Sleva 18%

14,16 Kč bez DPH

Možnosti přepravy Doprava

Česká pošta (balík do ruky) Mobile pondělí 4.12.
PPL - přepravní služba Mobile pondělí 4.12.
Osobní odběr na prodejně zítra 1.12.
Special - Osobní odběr pondělí 4.12.
TOPTRANS - přepravní služba pondělí 4.12.

Doporučené příslušenství

DuoSeal je vyvinutá pro použití do míst, která jsou často omývaná vodou nebo kde se voda může dočasně nashromáždit. Hmoždinka je univerzální a vhodná do všech stavebních materiálů. Její montáž je rychlá a není k ní zapotřebí žádné speciální nářadí. Červená část hmoždinky zajišťuje vysokou únosnost ve všech typech stavebního materiálu.

Hmoždinka se dodává s nerezovým vrutem, takže upevnění je dlouhodobě spolehlivé a stabilní. Krček hmoždinky DuoSeal zcela utěsní vyvrtaný otvor proti průniku vlhkosti a vody bez potřeby tmelení a ochrání tak stavební konstrukci před degradací.


Šedá část uprostřed hmoždinky poskytuje oporu červené části a tím zvyšuje její bezpečnost a stabilitu. Hlavní, červená část hmoždinky samočinně volí způsob aktivace podle toho, v jakém je materiálu - rozepře se, složí nebo zauzluje. Široký límeček z měkkého šedého plastu perfektně utěsní ústí vyvrtaného otvoru. Rýhy po obvodu krčku při šroubování vrutu vyplní nerovnosti ve stěně vyvrtaného otvoru.

Pojistky proti protočení účinně stabilizují hmoždinku v otvoru při montáži.

Kombinace měkké a tvrdé části hmoždinky stojí za snadným šroubováním a optimální sílou při utahování.

Krček hmoždinky je optimalizovaný k průměru vrutu tak, aby mezerou nepronikla žádná vlhkost.

Set hmoždinky obsahuje nerezový vrut, který odolá korozivním vlivům ve vnějším i mokrém prostředí. Je pevnější a nekoroduje.

Hvězdicová drážka TX poskytuje vyšší stabilitu při šroubování


Nylonová hmoždinka s nerez vrutem do vlhkých prostor DuoSeal 6x38mm (1/50ks) v kategoriích: Kotvy, hmoždinky

Parametry

Typ kotvy Nylonová kotva
Použití kotvy běžné zdivo, beton, kámen
Průměr (mm) 6,0mm
Položit nový dotaz

Zákaznické dotazy

Naposledy prohlížené produkty

Navštivte nás v naší prodejně

Provozujeme specializovaný maloobchodní a velkoobchodní prodej profesionálního nářadí a nástrojů předních světových výrobců a značek v oboru elektrického ručního nářadí, ručního nářadí, příslušenství a nástrojů. Dále u nás najdete techniku pro průmysl, stavebnictví, zahradu a úklid.

Testovací centrum - vyzkoušejte si pořádné nářadí

Provozujme vlastní testovací centrum strojů FESTOOL, FEIN, BOSCH, MAFELL a DREMEL. Zde si můžete vyzkoušet většinu strojů přímo při práci. Pokud nemáte čas na návštěvu testcentra, můžete si objednat návštěvu předváděcího vozu se specializovaným technikem přímo u Vás.

Copyright © 2003-2023