info@naradionline.cz | Doprava
Přihlášení
EUR
menu

Sada 2 mulčovacích nožů pro LM2130E-SP , 52cm

Katalogové číslo: EGO AB2100D-E
Značka: EGO power

"Mulčovací" nože 52cm s perforovanými lopatkami pro LM2135E-SP. Jedná se o sadu dvou náhradních nožů k mulčovací sadě ABP2100D-E.

Dostupnost: 3 dny

Původní cena: 1 090 Kč

1 090 Kč

901 Kč bez DPH

Doporučené příslušenství

"Mulčovací" nože 52cm pro LM2135E-SP jsou náhradními noži k mulčovací sadě ABP2100D-E. Jedná se o sadu dvou samostatných čepelí, současně namontovaných a vzájemně od sebe odsazených. Spodní čepel je opatřena perforovanými lopatkami a slouží pro zvýšení drobení useknutých částeček trávy. Díky mírně zvýšeným koncům lopatek s ozubenou odtokovou hranou na obvodové části sekacího nože dochází během rotace k dodatečnému rozdrobení částeček trávy. Horní čepel slouží k dvojnásobnému useknutí travní hmoty tak, aby částečky byly drobnější. Při sekání dochází díky mulčovacím nožům k velmi účinnému drcení travních stébel na menší části bez nutnosti je vysávat a posílat směrem do sběrného koše.

Technické informace

Záběr sečení (cm) : 52


Sada 2 mulčovacích nožů pro LM2130E-SP , 52cm v kategoriích: Příslušenství

Položit nový dotaz

Zákaznické dotazy

Podobné produkty

Naposledy prohlížené produkty

Navštivte nás v naší prodejně

Provozujeme specializovaný maloobchodní a velkoobchodní prodej profesionálního nářadí a nástrojů předních světových výrobců a značek v oboru elektrického ručního nářadí, ručního nářadí, příslušenství a nástrojů. Dále u nás najdete techniku pro průmysl, stavebnictví, zahradu a úklid.

Testovací centrum - vyzkoušejte si pořádné nářadí

Provozujme vlastní testovací centrum strojů FESTOOL, FEIN, BOSCH, MAFELL a DREMEL. Zde si můžete vyzkoušet většinu strojů přímo při práci. Pokud nemáte čas na návštěvu testcentra, můžete si objednat návštěvu předváděcího vozu se specializovaným technikem přímo u Vás.

Copyright © 2003-2023