info@naradionline.cz | Doprava
Přihlášení
EUR
menu
Sleva: 27% Novinka

AKU fukar Bosch GBL 18V-750

Katalogové číslo: 0 600 8D2 000
Značka: Bosch profi

GBL 18V-750 Professional je akumulátorový fukar s bezuhlíkovým motorem BITURBO a axiálním ventilátorem poskytuje silný výkon s objemovým průtokem 780 m³/h a rychlostí vzduchu až 198km/h. Jeho variabilní regulace otáček umožňuje plnou kontrolu při práci. Optimální volbu výkonu, úroveň hluku a dobu chodu pro daný úkol. Jeho dobře vyvážený, ergonomický design a nízká hmot

Skladem: 2 ks , čtvrtek 23.5. u vás

Původní cena: 5 964 Kč

4 360 Kč Sleva 27%

3 603 Kč bez DPH

Možnosti přepravy Doprava

Česká pošta (balík do ruky) Mobile čtvrtek 23.5.
PPL - přepravní služba Mobile čtvrtek 23.5.
Osobní odběr na prodejně zítra 22.5.
Special - Osobní odběr čtvrtek 23.5.
TOPTRANS - přepravní služba čtvrtek 23.5.

Výkonný úklid zahrady s plnou kontrolou a vynikající ergonomií. − Výkonný – bezuhlíkový motor BITURBO a axiální ventilátor zajišťují objemový průtok 780 m³/h a rychlost vzduchu až 198 km/h. − Plná kontrola – plynulá regulace otáček umožňuje optimální volbu výkonu, úroveň hluku a dobu chodu pro daný úkol. − Ergonomický design – práce bez námahy díky lehké a vyvážené konstrukci.

GBL 18V-750 Professional je akumulátorové řešení pro foukání listí. Je kompatibilní se všemi akumulátory a nabíječkami ze systému Bosch
Professional 18V. Je také kompatibilní s AMPShare, aliancí akumulátorů různých značek. Pro rychlý start je fukar na listí vybaven robustním otočným a zacvakávacím tryskovým nástavcem, který lze bez námahy nasadit a rychle odejmout pro kompaktní skladování.

• Napětí akumulátoru: 18,0 V
• Max. rychlost vzduchu: 198 km/h
• Max. průtok vzduchu: 780 m³/h
• Hmotnost bez akumulátoru: 2,8 kg
• Rozměry balení (šířka x délka x výška): 254 x 510 x 325 mm


AKU fukar Bosch GBL 18V-750 v kategoriích: Vysávání a foukání

Parametry

Napájení, typ pohonu Akumulátorové
Počet akumulátorů 2
Napětí akumulátoru 18V
Technologie akumulátoru Li-Ion
Balení Kartonová krabice
Všechny články

Související články z poradny

Položit nový dotaz

Zákaznické dotazy

Naposledy prohlížené produkty

Navštivte nás v naší prodejně

Provozujeme specializovaný maloobchodní a velkoobchodní prodej profesionálního nářadí a nástrojů předních světových výrobců a značek v oboru elektrického ručního nářadí, ručního nářadí, příslušenství a nástrojů. Dále u nás najdete techniku pro průmysl, stavebnictví, zahradu a úklid.

Testovací centrum - vyzkoušejte si pořádné nářadí

Provozujme vlastní testovací centrum strojů FESTOOL, FEIN, BOSCH, MAFELL a DREMEL. Zde si můžete vyzkoušet většinu strojů přímo při práci. Pokud nemáte čas na návštěvu testcentra, můžete si objednat návštěvu předváděcího vozu se specializovaným technikem přímo u Vás.

Copyright © 2024