Napište nám
Zavolejte nám: +420 383 420 513
 
Přihlášení
EUR
menu

> Poradna > Registrace nářadí Bosch PRO360

Registrace nářadí Bosch PRO360

 

Co je to PRO360?

PRO360 je praktický a efektivní portál pro přístup k celé řadě služeb od Bosch Professional. Stačí se jednou zaregistrovat a začít využívat výhod všech aktuálních i budoucích služeb, včetně bezplatného prodloužení záruky k nářadí na 3 roky.
Zobrazíte si všechno své registrované nářadí na jednom místě, bez problémů najdete svou záruku a informace o produktech včetně recenze od profesionálů jako jste vy sami.


Jaké funkce aplikace PRO360 nabízí?

  • Prodlužte si záruku na 3 roky snadno s PRO360 přímo ve vašem telefonu nebo počítači. Tuto nabídku poskytujeme zdarma pro nářadí, měřicí přístroje Bosch Professional, včetně akumulátorů a nabíječek systému 18V Bosch Professional.
    Stačí zadat podrobnosti o tvém nářadí nebo vyzkoušet funkci skenování v telefonu. Získej prodlouženou záruku po registraci do 4 týdnů od nákupu.
  • Digitální záruční list - v aplikaci PRO360 najdete všechno své nářadí na jednom místě a přehledně včetně záručních listů
  • Informace o výrobku - Pomocí mobilní aplikace získáte přístup ke katalogu produktů a stránce s podrobnostmi o produktu.Zjednodušené informace o nářadí.

 

Jak získat aplikaci PRO360

 

Při prodlužování záruky na výrobky zákazníků v systému PRO360 je třeba registrovat zvlášť elektrické nářadí a zvlášť akumulátory a nabíječky. Každý výrobek má číslo výrobku a jedinečné sériové číslo, které je třeba zadat do aplikace.

 

 

 

 

 

Navštivte nás v naší prodejně

Provozujeme specializovaný maloobchodní a velkoobchodní prodej profesionálního nářadí a nástrojů předních světových výrobců a značek v oboru elektrického ručního nářadí, ručního nářadí, příslušenství a nástrojů. Dále u nás najdete techniku pro průmysl, stavebnictví, zahradu a úklid.

Testovací centrum - vyzkoušejte si pořádné nářadí

Provozujme vlastní testovací centrum strojů FESTOOL, FEIN, BOSCH, MAFELL a DREMEL. Zde si můžete vyzkoušet většinu strojů přímo při práci. Pokud nemáte čas na návštěvu testcentra, můžete si objednat návštěvu předváděcího vozu se specializovaným technikem přímo u Vás.

Copyright © 2024