Akumulátor Bosch EXPERT EXBA18V-80
Katalogové číslo: 1 600 A03 6ZB
Značka: Bosch EXPERT
Aku článek Bosch EXPERT EXBA18V-80, napětí 18V, kapacita 8,0Ah, nová bezpásková technologie pro vysoký výkon až 2400W, akumulátor se méně zahřívá, má větší učinnost, egronomický odladěné aretační tlačítko pro uvlnění akumulátoru z nářadí, COOLPACK 2.0, AMP-Share
Skladem: 2 ks , zítra 15.5. u vás
Možnosti přepravy Doprava zdarma
PPL doručení na adresu pondělí 18.5.
Osobní odběr na prodejně dnes 14.5.
Balíkovna výdejní místo zítra 15.5.
PPL výdejní místo zítra 15.5.
Special - Osobní odběr zítra 15.5.
TOPTRANS - přepravní služba pondělí 18.5.
Zástupce značky
Robert Bosch odbytová s.r.o.
Radlická 350/107d
15800 Praha 5
Česká republika
IČ: 43872247  DIČ: 43872247
E-mail: kontakt@cz.bosch.com
Telefon: +420 261 300 482
Doporučené příslušenství
Sleva: 25% Otestuj...
AKU pila ocaska Bosch GSA 18V-32 (solo), karton
Bosch profi Skladem
Hlavní výhody a vlastnosti:
  • Akumulátor je díky bezpáskové technologii až 2x"trdší" než předešlé akumulátory ProCore
  • pro stroje s výkonem až 2400W, tam kde bylo dříve nutné používat akummulátory s kapacitou 12Ah aktuálně stačí jen 8Ah - výrazná úspora hmotnosti
  • Technologie COOLPACK 2.0: Zajišťuje efektivní chlazení, které prodlužuje životnost akumulátoru.
  • 100% kompatibilita: Plně kompatibilní s celým 18V systémem Bosch Professional, a to jak se starším, tak s novějším nářadím.
  • Indikátor stavu nabití: LED indikátor vás neustále informuje o zbývající kapacitě.
  • Robustní konstrukce: Odolný kryt a robustní provedení chrání akumulátor před pády a nárazy.
  • ergonomické tlačíto pro uvolnění akumulátoru ze stroje
Technické údaje:
napětí18 V
hmotnost1,035 kg
kapacita8 Ah
rozměr80 x 121 x 73 mm
technologieLi-Ion - bezpásková
Akumulátor Bosch EXPERT EXBA18V-80 v kategoriích: Akumulátory a nabíječe
Parametry
Funkce Akumulátory
Počet akumulátorů 1
Napětí akumulátoru 18V
Technologie akumulátoru Li-Ion, Li-Ion Expert
Kapacita (energie) 8,0Ah
Položit nový dotaz
Zákaznické dotazy
Podobné produkty
Sleva: 15% Otestuj...