info@naradionline.cz | Doprava
Přihlášení
EUR

Tichý kompresor CPM 180-9-10 WOF SILENT

Katalogové číslo: 1129740305
Značka: Schneider

Extrémně tichý dvoupístový bezolejový kompresor pro univerzální použití v dílně i domácí garáži.

+ Dárek k objednávce zdarma
Podívejte se na výběr možných dárků

Dostupnost: 10 dní

Původní cena: 10 359 Kč

9 323 Kč

7 705 Kč bez DPH

Doporučené příslušenství

Pravdivé informace o stavu zásob

Rychlé doručení skladovky do 24 hod.

Doprava zdarma od 5.000 Kč

Testovací centrum přímo na prodejně

Buďte součástí tiché revoluce. V dnešním světě je na denním pořádku, že nás neustále obklopuje hluk. Ve městě, v dílně a „překvapivě“ i u nás doma je ticho vzácným darem,který vyhledáváme. Proto je přirozenou snahou najít klid. Nicméně obvykle musíme žít i pracovat vedle hlučného strojního zařízení, což nám život znepříjemňuje.

Pístový kompresor je zpravidla jedna z hlavních příčin hlučného a nekomfortního prostoru. Schneider Airsystems proto navrhl novou řadu extrémně tichých pístových kompresorů XS. Budete doslova ohromeni, jaký vám přinese klid a pohodlí na vašem pracovišti, nebo dílně. Úžasné na této nové technologii je, že jsme toho docílili bez omezení výkonu! Řada pístových kompresorů Schneider Airsystems XS, je připravena na různé druhy zatížení. Ať už nepravidelné, nebo coby hlavní nástroj Vašeho podnikání.

Vždy vám však v tichosti pomůže při všech vašich činnostech, aniž by jakkoli omezovala Váš pracovní komfort hlukem. Hlučnost řady XS je jen 59 db(A). Možná si ji lépe představíte srovnáním s hlučností uvolněného rozhovoru mezi přáteli. To zní až neuvěřitelně a přesto je to fakt. Už se nikdy nebudete chtít vrátit k běžnému a hlučnému kompresoru.

Ticho není ovšem jedinou výhodou řady XS. Pod jedinečně zkonstruovaným uzavřeným agregátem bije mocné srdce. Agregát s přímým pohonem, který zvládne dosáhnout tlaku až 9 barů! Díky tomuto tlaku budete moci využívat i specializované nástroje, které vyžadují vyšší tlak, než jaký umí vytvořit nejčastěji používané kompaktní pístové kompresory.

Řada XS dodává čistý a konstantní objemový proud stlačeného vzduchu stovky hodin, a to bez potřeby servisního zásahu.

Technické parametry:

objem vzdušníku10 l
sací výkon195 l/min
plnící výkon83 l/m
příkon1,1 kw
otáčky1420 ot/min
napětí230 V
tlak9 Bar
hluk59 dB
rozměry398x332x627mm
hmotnost24 kg

Tichý kompresor CPM 180-9-10 WOF SILENT v kategoriích: Kompresory

Parametry

Napájení, typ pohonu Elektrické 240V
Použití Tichý mobilní kompresor
Mazání kompresoru Bezolejové
Nasávané množství vzduchu 151 -250 l/min
Příkon 750W
Velikost vzdušníku 10 litrů
Položit nový dotaz

Zákaznické dotazy

Naposledy prohlížené produkty

Navštivte nás v naší kamenné prodejně

Provozujeme specializovaný maloobchodní a velkoobchodní prodej profesionálního nářadí a nástrojů předních světových výrobců a značek v oboru elektrického ručního nářadí, ručního nářadí, příslušenství a nástrojů. Dále u nás najdete techniku pro průmysl, stavebnictví, zahradu a úklid.

VÍCE O PRODEJNĚ

Testovací centrum - vyzkoušejte si pořádné nářadí

Provozujme vlastní testovací centrum strojů FESTOOL, FEIN, BOSCH, MAFELL a DREMEL. Zde si můžete vyzkoušet většinu strojů přímo při práci. Pokud nemáte čas na návštěvu testcentra, můžete si objednat návštěvu předváděcího vozu se specializovaným technikem přímo u Vás.

VÍCE O TESTOVACÍM CENTRU

Copyright © 2003-2021