EUR
menu

Svěrka z temperované litiny Bessey TG 40, 400x175mm

Katalogové číslo: BY TG40
Značka: Bessey

Originální svěrka z temperované litiny Bessey s vestavěnou pojistkou proti uvolnění. Klasická dřevěná rukojeť pro maximální přenos síly.

Všechny varianty produktu

Dostupnost: 21 dní

Původní cena: 1 582 Kč

1 424 Kč

1 177 Kč bez DPH

Online informace o stavu zásob

Garance doručení do 24 hod.

Doprava zdarma od 2 999 Kč

Testovací centrum přímo na prodejně

  • Originální svěrka z temperované litiny Bessey s vestavěnou pojistkou proti uvolnění. Klasická dřevěná rukojeť pro maximální přenos síly.
  • Maximální stabilita sevření je zajištěna originální pojistkou BESSEY proti uvolnění. Závitový kolík umístěný v kluzném rameni zapadá při stažení svěrky do drážek ve vodicí tyči. Tím se účinně zabrání uvolnění nebo sklouznutí sevřené svěrky.
  • Zesílené rameno z temperované litiny. Charakteristická profilovaná ramena (pevné i kluzné) z jakostní temperované litiny umožňují pevné a
  • nepružné upnutí. Profilovaný průřez působí jako spolehlivé zpevnění proti torzním silám. Vrstva práškové barvy pak chrání ramena před korozí.
  • Kvalitní profilovaná vodící tyč. Profilovaná vodící tyč BESSEY z vlastní tažírny je optimalizována pro svěrky. Šestinásobné rýhování pak brání sesmeknutí svěrky.
  • Výměnná přítlačná destička Přítlačnou destičku vřetene, lze velmi snadno, rychle a hlavně bez dalšího nářadí vyměňovat. To přináší ještě
  • více pracovního komfortu.


Technické parametry Bessey TG 40

Upínácí síla svěrky 6.000 N
Maximální rozevření svěrky - rozsah 400mm
Maximální hloubka svěrky - vyložení 175mm
Rozměr nosného profilu svěrky 32x10mm
Hmotnost svěrky 2,70kg
Materiál rukojeti Dřevo

Svěrka z temperované litiny Bessey TG 40, 400x175mm v kategoriích: Svěrky

Slovník pojmů

Parametry

Typ svěrky Šroubové svěrky
Použití svěrky Univerzální
Délka - rozevření 0 - 500mm
Hloubka - vyložení 161 - 200mm
Položit nový dotaz

Zákaznické dotazy

Naposledy prohlížené produkty

Navštivte nás v naší kamenné prodejně

Provozujeme specializovaný maloobchodní a velkoobchodní prodej profesionálního nářadí a nástrojů předních světových výrobců a značek v oboru elektrického ručního nářadí, ručního nářadí, příslušenství a nástrojů. Dále u nás najdete techniku pro průmysl, stavebnictví, zahradu a úklid.

VÍCE O PRODEJNĚ

Testovací centrum - vyzkoušejte si pořádné nářadí

Provozujme vlastní testovací centrum strojů FESTOOL, FEIN, BOSCH, MAFELL a DREMEL. Zde si můžete vyzkoušet většinu strojů přímo při práci. Pokud nemáte čas na návštěvu testcentra, můžete si objednat návštěvu předváděcího vozu se specializovaným technikem přímo u Vás.

VÍCE O TESTOVACÍM CENTRU

Copyright © 2003-2017