info@naradionline.cz | Doprava
Přihlášení
EUR

Sněhová sněžná fréza hybridní Honda HSM 1380i ZE záběr 83cm

Katalogové číslo: H713764
Značka: Honda

Sněhová sněžná fréza Honda HSM 1380i ZE s hybridním pohonem, naklápění šneku, záběr 83cm, hmotnost 245 kg, motor iGX 390, výkon 13 HP,  elektrický pohon pásů

+ Dárek k objednávce zdarma
Podívejte se na výběr možných dárků

Dostupnost: 10 dní

236 990 Kč

195 860 Kč bez DPH

Pravdivé informace o stavu zásob

Rychlé doručení skladovky do 24 hod.

Doprava zdarma od 5.000 Kč

Testovací centrum přímo na prodejně

Sněhová sněžná fréza Honda HSM 1380i ZE s hybridním pohonem, naklápění šneku, záběr 83cm, hmotnost 245 kg, motor iGX 390, výkon 13 HP,  elektrický pohon pásů

Co je hybridní technologie? Na trhu už jsme se dokonce setkali s tím, že konkurence nabízí sněhovou frézu s hybridním rámem. Je to samozřejmě hloupost, blábol, který má za úkol pouze dostat do názvu sněhové frézy slovo „hybridní“. Tyto frézy nemají s hybridním pohonem nic společného. Skutečně hybridním pohonem disponují jako jediné na světě pouze sněhové frézy Honda. Střední velikostí je u Hondy model pod označením HSM1380i ve verzi E nebo ZE. Hybridní pohon spočívá v kombinaci spalovacího motoru s elektropohonem. Spalovací motor zde pohání přímo pouze frézovací šnek, ventilátor a malý, výkonný alternátor. Ten potom dobíjí akumulátory a napájí pojezdové servomotory pohánějící pojezdové pásy, osvětlení a další ovládací prvky frézy. Ovládání směru jízdy je plně elektrické pomocí dvoupák "rajčáky" a pákou plynu. Motor Honda iGX disponuje automatickou regulací otáček v závislosti na zvoleném pracovním režimu. Výškově a stranově nastavitelný otevřený frézovací mechanizmus s bočními disky ovládaný křížovým ovladačem na ovládacím panelu se přizpůsobí jakýmkoliv nerovnostem, povrchu a zakrojí se i do těžkého a zmrzlého sněhu. Komfort ovládání je podtržen nebývalou úsporností, nízkou hlučností a o 30% nižšími emisemi než u srovnatelných konkurenčních strojů. Záběr frézy je 80 cm a výkon až 83 tun sněhu za hodinu odhozeného do vzdálenosti až 19 m. Díky unikátní technice fréza disponuje možností otáčení na místě (pásy jdou proti sobě) a pojíždění lze provádět bez nastartovaného motoru – pouze na baterie. Až na místě frézování nastartujete motor. Stroj ideální do profesionálních služeb.

Technická data:

model motoru iGX 390
výkonová kategorie 13HP
typ pojezdové převodovky 2 elektromotory
šíře záběru 80cm
typ podvozku pásový
objem palivové nádrže 5,7l
max.kapacita odhozu sněhu 83t/h
max. vzdálenos odhozu sněhu 19m
rozměry stroje 1760x800x1340mm
suchá hmotnost 245kg
počet rychlostí plynule nastavitelná
garantovaná hlučnost 104dB
nastavení výšky šneku frézy plynule elektrohydraulické
nastavení náklonu šneku frézy plynule elektrohydraulické
palivoměr ano
světlomet ano
ovládání odhozu sněhu elektrické
max. provozní doba na 1 nádrž 2,3 hod
startování elektrické


Sněhová sněžná fréza hybridní Honda HSM 1380i ZE záběr 83cm v kategoriích: Sněhové frézy

Položit nový dotaz

Zákaznické dotazy

Naposledy prohlížené produkty

Navštivte nás v naší kamenné prodejně

Provozujeme specializovaný maloobchodní a velkoobchodní prodej profesionálního nářadí a nástrojů předních světových výrobců a značek v oboru elektrického ručního nářadí, ručního nářadí, příslušenství a nástrojů. Dále u nás najdete techniku pro průmysl, stavebnictví, zahradu a úklid.

VÍCE O PRODEJNĚ

Testovací centrum - vyzkoušejte si pořádné nářadí

Provozujme vlastní testovací centrum strojů FESTOOL, FEIN, BOSCH, MAFELL a DREMEL. Zde si můžete vyzkoušet většinu strojů přímo při práci. Pokud nemáte čas na návštěvu testcentra, můžete si objednat návštěvu předváděcího vozu se specializovaným technikem přímo u Vás.

VÍCE O TESTOVACÍM CENTRU

Copyright © 2003-2021