info@naradionline.cz | Doprava
Přihlášení
EUR
menu

Sekací nůž typu „high-lift“ pro rider ZT4200E, 53cm

Katalogové číslo: EGO AB4201
Značka: EGO power

Náhradní sekací nůž 53cm typu "high-lift" pro zahradní rider EGO Z6 - ZT4200E.Zesílený efekt při sekání se sběrem trávy do sběrného boxu.

Dostupnost: 3 dny

Původní cena: 990 Kč

990 Kč

818 Kč bez DPH

Náhradní sekací nůž 53cm typu "high-lift" pro zahradní rider EGO Z6 - ZT4200E je speciálně tvarovaný pro zvýšení efektu sekání a sběru trávy do sběrného boxu. Tyto nože doporučujeme použít v případě, že se rozhodnete dlouhodobě zahradní rider využívat pro sekání trávy se sběrem posekané trávy do sběrného boxu (nutno dokoupit jako příplatkové příslušenství). Nůž typu "high-lift" je opatřen na koncích výraznými lopatkami, které při rotaci nože vytváří v prostoru sekacího zařízení vzdušný vír, a proud vzduchu unáší travní stébla tubusem do sběrného boxu. Tento typ nožů disponuje větším odporem a je energeticky náročnější. To znamená, že s riderem, opatřeným těmito noži, posekáte na stejnou baterii menší travnatou plochu, než by tomu bylo se standardním typem sekacích nožů.


Sekací nůž typu „high-lift“ pro rider ZT4200E, 53cm v kategoriích: Příslušenství

Položit nový dotaz

Zákaznické dotazy

Naposledy prohlížené produkty

Navštivte nás v naší prodejně

Provozujeme specializovaný maloobchodní a velkoobchodní prodej profesionálního nářadí a nástrojů předních světových výrobců a značek v oboru elektrického ručního nářadí, ručního nářadí, příslušenství a nástrojů. Dále u nás najdete techniku pro průmysl, stavebnictví, zahradu a úklid.

Testovací centrum - vyzkoušejte si pořádné nářadí

Provozujme vlastní testovací centrum strojů FESTOOL, FEIN, BOSCH, MAFELL a DREMEL. Zde si můžete vyzkoušet většinu strojů přímo při práci. Pokud nemáte čas na návštěvu testcentra, můžete si objednat návštěvu předváděcího vozu se specializovaným technikem přímo u Vás.

Copyright © 2024