info@naradionline.cz | Doprava
Přihlášení
EUR
Sleva: 25%

Sada momentového nářadí pro kontrolu tlaku v pneumatikách

Katalogové číslo: W 074745
Značka: Wera

9-ti dílná sada nářadí pro odbornou montáž a demontáž kontrolních systémů tlaku v pneumatikách. S technologií utahovacího momentu pro kontrolované utahování šroubů. Dva přednastavené nástroje pro spojení převlečné matice se šroubem a sešroubování tělesa snímače s ventilkem.

+ Dárek k objednávce zdarma
Podívejte se na výběr možných dárků

Dostupnost: Na dotaz

Původní cena: 9 323 Kč

6 992 Kč Sleva 25%

5 779 Kč bez DPH

Pravdivé informace o stavu zásob

Rychlé doručení skladovky do 24 hod.

Doprava zdarma od 5.000 Kč

Testovací centrum přímo na prodejně

9-ti dílná sada nářadí pro odbornou montáž a demontáž kontrolních systémů tlaku v pneumatikách. S technologií utahovacího momentu pro kontrolované utahování šroubů. Dva přednastavené nástroje pro spojení převlečné matice se šroubem a sešroubování tělesa snímače s ventilkem. Ruční nářadí s vícekomponentní rukojetí Kraftform pro vysoké pracovní rychlosti při současně vysoké ergonomii.

  • Nastavitelná pistolová rukojeť Kraftform pro utahovací momenty od 4,0 do 8,8Nm
  • Dva Torx bity s přidržovací funkcí, adaptér na ořechy, dvě ořechy plus přidržovač ventilků (k použití do 4,5 Nm). Mimo jiné vhodné pro kontrolní systémy tlaku v pneumatikách od Schrader®, Alligator®, VDO®
  • Přednastavené, stavitelné momentové šroubováky

 


Sada momentového nářadí pro kontrolu tlaku v pneumatikách v kategoriích: Momentové šroubováky

Položit nový dotaz

Zákaznické dotazy

Naposledy prohlížené produkty

Navštivte nás v naší kamenné prodejně

Provozujeme specializovaný maloobchodní a velkoobchodní prodej profesionálního nářadí a nástrojů předních světových výrobců a značek v oboru elektrického ručního nářadí, ručního nářadí, příslušenství a nástrojů. Dále u nás najdete techniku pro průmysl, stavebnictví, zahradu a úklid.

VÍCE O PRODEJNĚ

Testovací centrum - vyzkoušejte si pořádné nářadí

Provozujme vlastní testovací centrum strojů FESTOOL, FEIN, BOSCH, MAFELL a DREMEL. Zde si můžete vyzkoušet většinu strojů přímo při práci. Pokud nemáte čas na návštěvu testcentra, můžete si objednat návštěvu předváděcího vozu se specializovaným technikem přímo u Vás.

VÍCE O TESTOVACÍM CENTRU

Copyright © 2003-2021