info@naradionline.cz | Doprava
Přihlášení
EUR
menu
Sleva: 30% Novinka

Ráčnový klíč s příčnou rukojetí tvar T, Wera 416 RA, šestihran 1/4"

Katalogové číslo: W 023461
Značka: Wera

Dostupnost: Na dotaz

Původní cena: 1 864 Kč

1 305 Kč Sleva 30%

1 078 Kč bez DPH

Integrovaná ráčna s jemným ozubením (80 zubů/zpětný úhel 4,5°) zjednodušuje a urychluje šroubování bez nepohodlného opětovného nasazování. Ráčnový mechanismus, který je zcela zapuštěn do rukojeti, zajišťuje velmi pohodlnou a praktickou práci. S přepínací páčkou pro pohodlnou změnu směru chodu doprava a doleva při ovládání jednou rukou. Ergonomický tvar rukojeti dobře padne do dlaně, prsty spočívají v lehce zaoblených prohlubních rukojeti. Celá ruka je v kontaktu s rukojetí, nedochází ke ztrátám třením mezi rukou a rukojetí. Držák bitů pro bity s připojovacím rozměrem vnějšího šestihranu 1/4" podle DIN ISO 1173-C 6,3 a E 6,3. S technologií Rapidaptor pro bleskovou výměnu bitů..Integrovaná ráčna s jemným ozubením zajišťuje rychlou a bezpečnou práci.Přepínací páčka pro pohodlnou změnu směru chodu doprava a doleva.Pohodlná práce díky ráčnovému mechanismu zcela zabudovanému v rukojeti.Ergonomická dvoukomponentní rukojeť s prohlubněmi pro prsty a příjemným povrchem zajišťuje přenos velmi vysokých sil a neunavující práci.Rychloběžné pouzdro pro velmi rychlou práci.

Ráčnový klíč s příčnou rukojetí tvar T, Wera 416 RA, šestihran 1/4" v kategoriích: Šroubováky

Parametry

Provedení nářadí Ráčna
Unašeč Šestihran 1/4"
Délka 45mm
Položit nový dotaz

Zákaznické dotazy

Naposledy prohlížené produkty

Navštivte nás v naší prodejně

Provozujeme specializovaný maloobchodní a velkoobchodní prodej profesionálního nářadí a nástrojů předních světových výrobců a značek v oboru elektrického ručního nářadí, ručního nářadí, příslušenství a nástrojů. Dále u nás najdete techniku pro průmysl, stavebnictví, zahradu a úklid.

Testovací centrum - vyzkoušejte si pořádné nářadí

Provozujme vlastní testovací centrum strojů FESTOOL, FEIN, BOSCH, MAFELL a DREMEL. Zde si můžete vyzkoušet většinu strojů přímo při práci. Pokud nemáte čas na návštěvu testcentra, můžete si objednat návštěvu předváděcího vozu se specializovaným technikem přímo u Vás.

Copyright © 2024