Napište nám
Dovoláte se nám další pracovní den od 7:00 do 15:00hod
 
Přihlášení
EUR
menu

Hoblovací nůž přesný, HSS 18%W, 510x35x3mm

Katalogové číslo: F992-51035
Značka: CMT

Přesné hoblovací nože pro hoblovky, protahovačky a kombinované stroje. Hoblovací nože jsou vyrobeny pouze z jakostních ocelí  HSS 18%W (19 824) a broušeny s maximální pečlivostí.

Dostupnost: 14 dní

Původní cena: 732 Kč

695 Kč

575 Kč bez DPH

  • Přesné hoblovací nože jsou zárukou přesné , rychlé a kvalitní práce na Vašich hoblovkách a protahovačkách. Jsou vhodné také pro kombinované stroje.
  • Hoblovací nože jsou vyrobeny pouze z jakostních ocelí a broušeny s maximální pečlivostí tak, aby splňovali nejpřísnější kritéria jakosti.
  • HSS 18%W (19 824) - vyšší tvrdost oceli. Je více odolná proti otupení. Vynikající vlastnosti při opracování vysušeného měkkého i tvrdého dřeva, Vhodné i pro surové dřevo.

 


Hoblovací nůž přesný, HSS 18%W, 510x35x3mm v kategoriích: Nástroje

Parametry

Šířka úběru 510mm
Materiál Ocel nástrojová
Položit nový dotaz

Zákaznické dotazy

Naposledy prohlížené produkty

Navštivte nás v naší prodejně

Provozujeme specializovaný maloobchodní a velkoobchodní prodej profesionálního nářadí a nástrojů předních světových výrobců a značek v oboru elektrického ručního nářadí, ručního nářadí, příslušenství a nástrojů. Dále u nás najdete techniku pro průmysl, stavebnictví, zahradu a úklid.

Testovací centrum - vyzkoušejte si pořádné nářadí

Provozujme vlastní testovací centrum strojů FESTOOL, FEIN, BOSCH, MAFELL a DREMEL. Zde si můžete vyzkoušet většinu strojů přímo při práci. Pokud nemáte čas na návštěvu testcentra, můžete si objednat návštěvu předváděcího vozu se specializovaným technikem přímo u Vás.

Copyright © 2024