info@naradionline.cz | Doprava
Přihlášení
EUR

>

Alkalicko-manganová baterie AA, tužková VARTA, 1,5V

Katalogové číslo: CON 1587159
Značka:

Baterie Varta High Energy nabízí optimální výkon pro přístroje s vysokou spotřebou energie. Je speciálně vyvinutá pro použití v zařízení jako jsou hračky, fotoaparáty, audio zařízení, počítačové příslušenství nebo kapesní svítilny. High Energy umožňuje vysoký výkon díky inovativní receptuře grafitu a anod jakož i efektivnímu elektrolytu. Kvalitní oxid manganičitý s přidaným síranem barnatým a vnitřním povrstvením nádobky přispívají k vysokému celkovému výkonu. Kontinuální výzkum a vývoj umožňují Vartě průběžné zlepšovat kvalitu výrobku. Vysoké výkonové charakteristiky a skladovatelnost 10 let doplňují kvalitu článku.

Dostupnost: Na dotaz

Původní cena: 20,00 Kč

19,97 Kč

16,50 Kč bez DPH

Pravdivé informace o stavu zásob

Rychlé doručení skladovky do 24 hod.

Doprava zdarma od 5.000 Kč

Testovací centrum přímo na prodejně

Baterie Varta High Energy nabízí optimální výkon pro přístroje s vysokou spotřebou energie. Je speciálně vyvinutá pro použití v zařízení jako jsou hračky, fotoaparáty, audio zařízení, počítačové příslušenství nebo kapesní svítilny.


Položit nový dotaz

Zákaznické dotazy

Naposledy prohlížené produkty

Navštivte nás v naší kamenné prodejně

Provozujeme specializovaný maloobchodní a velkoobchodní prodej profesionálního nářadí a nástrojů předních světových výrobců a značek v oboru elektrického ručního nářadí, ručního nářadí, příslušenství a nástrojů. Dále u nás najdete techniku pro průmysl, stavebnictví, zahradu a úklid.

VÍCE O PRODEJNĚ

Testovací centrum - vyzkoušejte si pořádné nářadí

Provozujme vlastní testovací centrum strojů FESTOOL, FEIN, BOSCH, MAFELL a DREMEL. Zde si můžete vyzkoušet většinu strojů přímo při práci. Pokud nemáte čas na návštěvu testcentra, můžete si objednat návštěvu předváděcího vozu se specializovaným technikem přímo u Vás.

VÍCE O TESTOVACÍM CENTRU

Copyright © 2003-2021