Napište nám
Volejte každý pracovní den od 7:00 do 15:00hod
 
Přihlášení
EUR
menu

> Poradna > AMP share - bateriová aliance

AMP share - bateriová aliance

Akumulátorový systém BOSCH 18V z profesionální řady pro řemeslníky, kteý se stávám univerzálním standardem i pro uživatele ostatních výrobců a značek. Mezi nejznámější tradiční výrobce patří firma FEIN.

Díky stále se rozšiřujícímu seznamu profesionálních partnerských značek dává aliance akumulátorů AMPShare každému uživateli do rukou celý svět možností jejich použití. Jedná se o nejrychlejší, nejjednodušší a cenově nejvýhodnější způsob, jak si sestavit svůj box s 18V nářadím.
Hlavní výhody pro vaše zákazníky

  • PLNÁ KOMPATIBILITA: Všechny naše akumulátory jsou kompatibilní s 18V nářadím Bosch Professional od roku 2008 – a nyní jsou kompatibilní i s nářadím jiných profesionálních značek.
  • VEDOUCÍ AKUMULÁTOROVÁ TECHNOLOGIE: Akumulátory z profesionálního 18V systému nabízejí mimořádný výkon a nadstandardní výdrž – doplněné o nejrychlejší dobíjecí technologii na světě.
  • ODBORNÉ ZNALOSTI: Všichni partneři profesionálního 18V systému jsou přední značky pro specialisty ve svém oboru – splňují i ty nejvyšší požadavky profesionálů.
  • ÚSPORA ČASU A PENĚZ: Odpadá nutnost kupovat ke každému nářadí jiný akumulátor. Vaše stávající akumulátory Bosch _lze používat s novým nářadím a s přírůstky do tvého systému.
  • ÚSPORA MÍSTA A NÁMAHY: Snižte nepořádek a složitost. S jedním systémem už nikdy nebudou muset uživatelé po pracovišti tahat různé akumulátory a nabíječky.
  • PLNÁ FLEXIBILITA: Uživatelé mohou zcela svobodně používat stejný akumulátor s různým nářadím různých značek – díky systému, který se průběžně rozšiřuje.

 

AMPShare je sdílený akumulátorový systém, který našim uživatelům umožňuje flexibilně přecházet mezi profesionálním nářadím a značkami – bez nutnosti výměny akumulátorů. Díky jedinému plně kompatibilnímu akumulátorovému systému mohou ušetřit čas, peníze, místo a námahu při veškerých profesionálních pracích. S akumulátory AMPShare, které jsou k dispozici v různých velikostech a výkonech, mohou snadno „naklikat“ různé nářadí a značky, aniž by se museli dvakrát rozmýšlet.

Akumulátory AMPShare, poháněné špičkovou technologií Bosch Professional, mají díky vynikajícímu řízení tepla vynikající výsledky v náročných aplikacích a při dlouhé době provozu. Navíc: Akumulátory AMPShare jsou plně kompatibilní s 18V nářadím a nabíječkami Bosch Professional od roku 2008. S více než 80 miliony prodaných akumulátorů a rostoucím seznamem profesionálních značek je AMPShare akumulátorová platforma připravená na budoucnost, na které můžete stavět.

Více informací o AMP share

 

Navštivte nás v naší prodejně

Provozujeme specializovaný maloobchodní a velkoobchodní prodej profesionálního nářadí a nástrojů předních světových výrobců a značek v oboru elektrického ručního nářadí, ručního nářadí, příslušenství a nástrojů. Dále u nás najdete techniku pro průmysl, stavebnictví, zahradu a úklid.

Testovací centrum - vyzkoušejte si pořádné nářadí

Provozujme vlastní testovací centrum strojů FESTOOL, FEIN, BOSCH, MAFELL a DREMEL. Zde si můžete vyzkoušet většinu strojů přímo při práci. Pokud nemáte čas na návštěvu testcentra, můžete si objednat návštěvu předváděcího vozu se specializovaným technikem přímo u Vás.

Copyright © 2024