info@naradionline.cz | Doprava
Přihlášení
EUR
menu

3 - zubý žací kotouč pro křovinořezy

Katalogové číslo: EGO ABB1203
Značka: EGO power

Trojzubý masivní ocelový kotouč průměru 30cm a tl. 3mm je určen pro likvidaci velmi vzrostlé trávy, nepoddajného spletitého porostu, náletových rostlin, křoví a mlází.

 Lze použít pro křovinořezy ST1530E, BC3800E, BCX3800 a BCA1200.

Dostupnost: 3 dny

Původní cena: 690 Kč

690 Kč

570 Kč bez DPH

Doporučené příslušenství

Ocelový žací kotouč je určn výhradně pro křovinořezy s pevnou náhonovou hřídelí a úhlovou převodovkou ve spodní části stroje. Ocelový kotouč je velmi pevný s ostrými břity, otáčejícími se velkou rychlostí. Při použití se řiďte bezpečnostními pokyny pro použití křovinořezu a žacího kotouče.

Lze použít pro křovinořezy ST1530E, BC3800E, BCX3800 a BCA1200.


3 - zubý žací kotouč pro křovinořezy v kategoriích: Spotřební materiál

Všechny články

Související články z poradny

Položit nový dotaz

Zákaznické dotazy

Naposledy prohlížené produkty

Navštivte nás v naší prodejně

Provozujeme specializovaný maloobchodní a velkoobchodní prodej profesionálního nářadí a nástrojů předních světových výrobců a značek v oboru elektrického ručního nářadí, ručního nářadí, příslušenství a nástrojů. Dále u nás najdete techniku pro průmysl, stavebnictví, zahradu a úklid.

Testovací centrum - vyzkoušejte si pořádné nářadí

Provozujme vlastní testovací centrum strojů FESTOOL, FEIN, BOSCH, MAFELL a DREMEL. Zde si můžete vyzkoušet většinu strojů přímo při práci. Pokud nemáte čas na návštěvu testcentra, můžete si objednat návštěvu předváděcího vozu se specializovaným technikem přímo u Vás.

Copyright © 2024