info@naradionline.cz | Doprava
Přihlášení
EUR
menu

3 - zubý plastový žací kotouč "ELASTOBLADE"

Katalogové číslo: EGO ABB0903P
Značka: EGO power

Trojzubý elastický kotouč "Elastoblade" z polymerového plastu o průměru 24cm a tl. 4mm je určen pro likvidaci hlavně velmi vzrostlé trávy, staré suché trávy, rákosu a suchého náletu v blízkosti pevných překážek. Tímto kotoučem lze nahradit ocelový kotouč v místech, kde může dojít ke kontaktu kouče s pevnou překážkou. Díky své pružnosti odolává nárazům do překážek a pevné překážky podstatně nepoškodí a pohltí část případných nárazů na pevný předmět.

Lze použít pro křovinořezy ST1530E, BC3800E, BCX3800 a BCA1200.

Dostupnost: 3 dny

Původní cena: 690 Kč

690 Kč

570 Kč bez DPH

Doporučené příslušenství

Plastový žací kotouč "Elastoblade" je určen výhradně pro křovinořezy s pevnou náhonovou hřídelí a úhlovou převodovkou ve spodní části stroje jako náhrada za ocelový žací kotouč. Plastový kotouč je velmi pevný a zároveň velmi elastický otáčející se velkou rychlostí. Díky elasticitě nepoškodí pevné překážky a pohltí část případných rázů, které by mohly být přenášeny na ruce uživatele. Při použití se řiďte bezpečnostními pokyny pro použití křovinořezu a žacího kotouče.


Lze použít pro křovinořezy ST1530E, BC3800E, BCX3800 a BCA1200.


3 - zubý plastový žací kotouč "ELASTOBLADE" v kategoriích: Spotřební materiál

Všechny články

Související články z poradny

Položit nový dotaz

Zákaznické dotazy

Naposledy prohlížené produkty

Navštivte nás v naší prodejně

Provozujeme specializovaný maloobchodní a velkoobchodní prodej profesionálního nářadí a nástrojů předních světových výrobců a značek v oboru elektrického ručního nářadí, ručního nářadí, příslušenství a nástrojů. Dále u nás najdete techniku pro průmysl, stavebnictví, zahradu a úklid.

Testovací centrum - vyzkoušejte si pořádné nářadí

Provozujme vlastní testovací centrum strojů FESTOOL, FEIN, BOSCH, MAFELL a DREMEL. Zde si můžete vyzkoušet většinu strojů přímo při práci. Pokud nemáte čas na návštěvu testcentra, můžete si objednat návštěvu předváděcího vozu se specializovaným technikem přímo u Vás.

Copyright © 2024