info@naradionline.cz | Doprava
Přihlášení
EUR

Tiché kompresory SILENT

Pístový kompresor bývá často nejhlučnějším prvkem v pracovním prostoru. S novou řadou SILENT kompresorů tomu ovšem už bude jinak. Budete doslova ohromeni, jaký vám přinese klid a pohodlí na vašem pracovišti, nebo dílně. Úžasné na této nové technologii je, že jsme toho docílili bez omezení výkonu! Řada pístových kompresorů Schneider Airsystems XS, je připravena na různé druhy zatížení. Ať už nepravidelné, nebo coby hlavní nástroj Vašeho podnikání.

Základem pro získání stlačeného vzduchu je kompresor. Pro domácí použití plně vyhovuje přenosný, mobilní nebo malý dílenský kompresor s výkonem 150-400 litrů za minutu. Pro menší dílny a pneuservisy se používají dílenské pístové kompresory o výkonu 400-900 l/min. V továrnách a velkých výrobách se nejčastějí používají šroubové kompresory o výkonech v tisících litrů za minutu.
Zobrazit filtr >>
<< Zavřít

Filtr

Cena

Značka

Příkon

Mazání kompresoru

Napájení, typ pohonu

Nasávané množství vzduchu

Velikost vzdušníku

Použití

Navštivte nás v naší kamenné prodejně

Provozujeme specializovaný maloobchodní a velkoobchodní prodej profesionálního nářadí a nástrojů předních světových výrobců a značek v oboru elektrického ručního nářadí, ručního nářadí, příslušenství a nástrojů. Dále u nás najdete techniku pro průmysl, stavebnictví, zahradu a úklid.

VÍCE O PRODEJNĚ

Testovací centrum - vyzkoušejte si pořádné nářadí

Provozujme vlastní testovací centrum strojů FESTOOL, FEIN, BOSCH, MAFELL a DREMEL. Zde si můžete vyzkoušet většinu strojů přímo při práci. Pokud nemáte čas na návštěvu testcentra, můžete si objednat návštěvu předváděcího vozu se specializovaným technikem přímo u Vás.

VÍCE O TESTOVACÍM CENTRU

Copyright © 2003-2019